Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap elvoltam az orvosnál...

Yuyoka kérdése:

Tegnap elvoltam az orvosnál előtte csináltam megint egy tesztet az két csíkos lett. Elmentem orvoshoz és azt mondta a hormonjaim végett van ez. Megvizsgál nem tapintott terhességet. Azt mondta nem vagyok terhes. Akkor most ihatok cickafarkfű teát?

Figyelt kérdés

#Ihatok cickafarkfű teát
2013. dec. 10. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Mikor volt az utolsó mensid?

Ultrahangozott is, vagy csak kézzel vizsgált?

Van valami hormonális problémád, ami okozhatna fals pozitív tesztet?

2013. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem addig semmiképp, amíg egy másik normális orvos meg nem vizsgál uh-val is.
2013. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez most valami vicc, vagy kamukérdés? Mi köze van a cickafarkfű teának a terhességhez? Milyen orvoshoz mentél?

Normális orvos nem tapintással vizsgál (mert csak a 2. hónaptól tapintható a terhesség), hanem megnéz ultrahangon.

Vagy nem gondoltad komolyan a kérdést, vagy menj el sürgősen egy normális nőgyógyászhoz.

2013. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el egy másik orvoshoz is! Én az 5ik héten voltam (uh-on) még nem látott semmit, hatodikon már igen! Következő terhességnél a 8ik héten mentem el, akkor megvizsgált kézzel,és rögtön mondta,hogy terhes vagyok ,de utána csinált uh-ot is! Volt egy vetélésem is a 6ik héten, akkor megvizsgált kézzel ,de csak annyit mondott,hogy nagyobb a méhem!
2013. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikro volt a menstruációd elsö napja? nem is nézett meg uh-gal???? Mivel pozityív tesztejeid vannak igy el ne kezd a cickafark füvet mert akár gondot is okozhat. valószinüleg van terhesség csak korán mentél na meg nem kézzel kell vizsgálni a akorai szakaszban. 6 hét elött sokszor még uh-on sem látszik.
2013. dec. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet, hogy tudatlan voltam. De mire való a cickafarkfű tea? MI köze a terhességhez?
2013. dec. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elvileg a peteérést serkenti ezért peteérésig kell inni és utána palástfű teát mert az pedig segitheti a beágyazódást. de sokaknál csak bezavarnak ezek a teák.
2013. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
voltam másik orvosnál és 6 hetes terhes vagyok.megkérdezték tőlem, hogy mit mondott az orvos amikor megvizsgál. én el mondtam nekik, hogy októberben volt az utólsó menszeszem és hormon zavart tapasztalt nálam az orvos. nagyon ki voltak akadva. ráadásul ki írta a havi gyógyszeremet is hogy szedjem. még jó, hogy nem váltottam ki!! már másodszor csinálták meg velem ezt azon a nőgyógyászaton.
2013. dec. 18. 11:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Ez ám a karácsonyi ajándék:)))
2013. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!