Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes elmenni egy...

Mikor érdemes elmenni egy nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
ha 24 napja bevetem egy 72 órás tabletátt és még nem menstruálok!...tesztet is végeztem el és mind a 3 rom eddig negatív lett!Ha továbbra sem jön meg a menstruációm,a tesztek pedig ugyanúgy negatívak lesznek,akkor szükség van-e elmenni egy nőgyógyászhoz?

2013. dec. 10. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy stresszelésed miatt késik. Amúgy mikor kellett volna megjönnie? Az is normális, hogy egyszer-egyszer kimarad. Ha a tesztek negatívak, akkor valószínüleg nincs baba a dologban, de az a 24 nap az sok. Az majdnem egy ciklus. Szerintem várd meg azt az időt, amikor a következőnek meg kellene jönnie, és ha akkor sem jön meg, akkor irány a doki.
2013. dec. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sok nönek felboritja aciklust. Akár hónapokba is telhet mire rendezödik. terhes nem vagy mivel a tezst negativ csak a hormonháztartásodat kicsit megboritotta. Épp ezért nbem szabad csak évi 1max 2 alkalommal bevenni. nagyon nagy hormon dózis aminek vannak mellékhatásai.
2013. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem elég össze-vissza szokott megjönni,szinte sosem tudok rá felkészülni,de az utóbbi időben úgy volt,hogy az uolsóhoz képest mindig kb egy héttel hamarabb jött meg...Most utoljára 13-tól voltam beteg és azért is kezdtem el aggódni,hogy nem jött meg hamarabb a 13-tól,mint máskor...De nagyon remélem,hogy csak a tabletta miatt történik ez az egész...
2013. dec. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!