Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt ilyen? Terhelés...

Piroska és a farkas kérdése:

Másnál is volt ilyen? Terheléses cukor-mozgás?

Figyelt kérdés
tegnap elég mozgékony volt a kisgyerek, ma hajnalban talán egy rúgást ha kaptam, és reggel volt a terheléses cukor vizsgálat. Arra számítottam, hogy majd a sok cukor hatására felélénkül, de nem tette...másnál is volt így? Vagy ez nem törvényszerű, hogy a cukros étel után jobban mozognak a magzatkák?
2013. dec. 11. 10:54
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem ugyanugy mocorgott mint addig nem többet. sőt amikor megittam a cuccot akkor nem is mocorgott olyan rosszul voltam tőle. később mikor normalis kaját ettem akkor persze mar mocorgott. de akkor nem volt front. Most ma alig mocorog reggel volt egy kis fészkelődés azota csend van. Te rájöttél mar mikor van ébren mikor alszik? nallunk este van a nagy partizás. Szerintem ne aggodj.ha tudsz pihenj le egy kicsit egyél és tuti beindul.
2013. dec. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!