Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baktériumos vizelet mellett szex?

Baktériumos vizelet mellett szex?

Figyelt kérdés

8 hetes koromban a vizeletemben bacit találtak,azóta már volt kezelve kúppal,és egyre kevesebb van belőle.Kellemetlen tünetem nincs tőle.Most küldött laborba egy tenyésztéses vizeletet az orvos,ami megmondja,hogy pontosan melyik baciról van szó.(1-2 hét az eredmény nem bízos,hogy addigra megkapom mire jön a férjem)

Ő külföldön dolgozik és most jön haza karácsonyra mióta terhes vagyok nem is találkoztunk 11 hetes vagyok.Gáz lenne a házas élet,kár okoznék vele akár neki akár a babának vagy magamnak?


2013. dec. 12. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél óvszert :)
2013. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenkor az óvszer sokat nem segít.

Alapvetően a hüvely és a húgycső közel vannak egymáshoz, ezért oda-vissza fertőzhetik egymást.

Tehát ha szeretkezel, óvszer ide vagy oda, nagyobb az esélye annak, hogy átkerül a húgycső nyílásából baktérium a hüvelybe. Persze csak abban az esetben, ha valóban van baci.

Én ezért nem szexelnék ebben az esetben. Valahogy megoldanám máshogy:)

2013. dec. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
A második hozzászólónak igaza van. Ha jó alaposan nem kezelik ki, akkor az átfertőződések miatt még jó sok kellemetlenséged lehet a terhesség idején. Megértem, hogy nagyon hiányzik a párod, de szerintem ne kockáztass. Csak ha teljesen meggyógyultál.
2013. dec. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Ugyanekkora, sőt nagyobb esélye van akkor egy pisilés utáni WC-papíros törlésnek is (magának a pisilésnek is), hogy átkerüljön a húgycsőből a hüvelybe bármi.


A leírtak alapján hüvelykúppal kezelték, így a hüvelyében voltak megtalálhatóak a kórokozók, onnan kerültek a vizeletbe, tehát a partner esetleges megfertőződésétől, majd a ping-pongtól igenis megvédi az óvszer.


Gondolkodni kéne. Csak nem a húgycsövébe dugott kúpot szegény kérdező :D

2013. dec. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senki sem gondolta, hogy a húgycsövébe dugta a kérdező a hüvelykúpot. Inkább láss a dolgok mögé kicsit.

Vajon miért írnak fel hólyaghurut esetén hüvelykúpot is?

Azért, mert a húgycső nyílás és a nüvely oda-vissza fertőzheti egymást a közelségük miatt. Pláne, ha a bacikat mondjuk egy pénisz még mélyebbre juttatja.

2013. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Kettesnek, hármasnak és ötösnek tökéletesen igaza van.

Apukám urulógus nőgyógyász, és nagyjából ő is ezeket mondta. Amikor legutóbb felfáztam, avagy hólyaghurutom volt, ugyanúgy írt fel hüvelykúpot is a vizelet tenyésztés után, mert nem lehet tudni, hogy esetleg a hüvelyemre is átterjed a fertőzés (avagy előbb volt baci a hüvelyemben és fordítva).

Amíg nem múlt el a felfázás, és kövi vizelettenyésztés negatív nem lett, kérte, hogy ne szeretkezzünk a párommal. Pedig mi gumit használunk.

2013. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megvárom még nem lesz semmi bajom
2013. dec. 13. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!