Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett itt valaki Femibion800...

Szedett itt valaki Femibion800 magzatvédő vitamint?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Számomra ez annyira új, még szinte semmit sem hallottam róla, de a nőgyógyászom ezt ajánlja. Szerintetek?
2009. nov. 24. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Állítólag a legjobb.

Én azt szedtem a 12. hétig. Utána ugyanezt 400*asban. Aztán, mikor már nem bírtam anyagilag, áttértem az elevitre.:)

2009. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem a vádőnő és az orvosom is ezt ajánlotta, szerintük is ez a legjobb, és a legújabb is. Állítólag ettől nem lehet annyit hízni mint a többitől.

2009. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is a nőgyógyászom ajánlotta,mivel se az Elevitet se a Gravidát nem bírtam.

Mivel elég húzos az ára így én csak 2 naponta szedtem.

Most fogott el talán 2 hete,de jövőhét péntekre vagyok kiírva.Már nem vettem.

Szerintem is az egyik legjobb vitamin!


Üdv

39 km

2009. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Minden jót Nektek! :)
2009. nov. 24. 12:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezt szedtem, és a 12. hét után a Femibion 400-at, de azt csak hetente 2-3-szor. Az orvos mondta így, azt mondta, hogy nem kell mesterségesen növelni a magzatot. Most a 32. hétben vagyok, és az orvos szerint nem muszály már szedni. Egyébként tényleg nagyon jó, semmi negatív hatása nem volt nálam, se hízás, se hányinger, se székrekedés.
2009. nov. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is bevállt eddig a 12.héttől a 400-ast szedem,és igaz,hogy elég drága,de nem merek váltani,én sem hizok többet,mint kéne,viszont régebben szedtem az elevitet,mert azt ajánlották,hogy könnyebben teherbe esek,de attól sokat hiztam.Persze gondolom ez nem mindenkinél egyforma
2009. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,azt elfelejtettem irni,hogy 23 hetes vagyok
2009. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is azt szedtem,illetve szedem 2 naponta!!!A másik napon folsav+C vitamin!Nekem is az orvosom tanácsolta!

16 hetes

2009. nov. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok, boldog babavárást! Remélem nemsokára én is csatlakozhatok! :)
2009. nov. 24. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én is azt szedem.Az orvosom ezt javasolta.Én minden nap szedem.Nem mertem ki hagyni mert már volt egy terhességem amit 11hetesen el kellett vetetni.Remélem nem lesz baj Hétfőn,mert akkor megyünk 12 hetes ultrahangra.11km
2009. nov. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!