Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony AFP-m (0.50 és...

Alacsony AFP-m (0.50 és 0.72), terhességi cukorbetegségem van, nem inzulinos (9.5 mmol/l). Milyen kihatással van ez a babára?

Figyelt kérdés
2008. júl. 13. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is alacsony volt az AFP (0,6).De a genetikai ultrahangon megnyugtattak,hogy minden oké,aggodalomra semmi ok.Semmi probléma nincs a manókámmal,szépen fejlődik.Régen nem voltak ilyen kismama ilyesztgető vizsgálatok.Cukorterhelésem holnap lesz,remélem nem lesz semmi gáz.

Amúgy mi is a kérdésed konkrétan?

24 hetes kismama

2008. júl. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát a kérdés az lenne konkrétan :-) hogy nektek mit mondtak mi a helyzet a babáitokkal meg ha esetleg valamelyikőtök megszült akkor egészséges-e a pici mert engem már kikészítettek idegileg az AFP miatt szerintem azért is lett magas a terhelésem mert mondtak már olyat hogy Down-kór akkor kóma cukor miatt vagy magzat elhalás placenta leválás kész vok remélem minden rendbe van a kincsemmel csak érezném ha baj lenne nem?
2008. júl. 13. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsony volt az AFP-m Pestre küldtek genetikai vizsgálatra, ahol minden rendben volt. Én is cukros diétán voltam, tudom milyen ilyesztő dolgokat tudnak mondani. Nyugodj meg ha odafigyelsz semmi gond nem lesz. Nem lett nagy a babám, se koraszükött. 38. hétre 3100g-mal és 49 cm-vel született. Egy 10 hetes babó anyukája.
2008. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló, hozzáteszem, h szülés után senki nem foglalkozott a cukrommal, azt mondták, h diétás még nem akkora gond. A fiam makk egészséges, 10/10-as APGAR-ral ami nagyon ritka. Ennyit a sok rosszról amit mondanak.
2008. júl. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan jól esik amit írtok persze hogy oda figyelek olyan szigorúan veszem a diétát hogy az esti cukrom max 5.0. De olyan jó lenne már a kezemben tartani őt az első kincsem korás volt és nem láttam csak két napra rá mert átvitték egy másik kórházba ezt nem akarom még egyszer átélni.
2008. júl. 13. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Inzulinos cukorbeteg vagyok a 21. héttől. Picit nagyobb a babám, de semmi más gond nincs. Én már attól sem tartok, hogy koraszülött lesz. Már szeretném látni őt nagyon!


Üdv.: 38 hetes kismami

2008. júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!