Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes kismama vagyok. A...

27 hetes kismama vagyok. A picurim nagyon intenzív, mozgékony. Mostanában a pocimban olyan kis görcsféléket érzek, van mikor nyomásra picit érzékeny. Mi ez? Lehet hogy a babám kezeit, lábait vagy bármi mást érzem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 18:57
 1/2 picihasim ***** válasza:

Szerintem keményedik a hasad! De nagyon vigyázni kell a görcsre, mert koraszüléshez is vezethet és baj is történhet. Nekem is voltak ilyenek, olyan menstruációs görcs szerűek. Menj el orvoshoz, hogy megnézzék a méhszáj zárva van-e + magnéziumot kell szedni és pihenni. Én 4x1 magne B6-ot szedek. Sokat segített.

Boldog babavárást!

24 km

2009. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök,lehet rosszul fogalmaztam. Nem tudom hogy megfogalmazni,olyan "kis dudorokat,csomócskákat"tapintok. Van mikor máshol.
2009. nov. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!