Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 évesen jó és nem korai,...

28-29 évesen jó és nem korai, első babát vállalni és szülni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 15. 18:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó kor, eddigre általában már megvan az ember szakmája, dolgozik pár éve és kiegyensúlyozott stabil kapcsolatban él legalábbis jó esetben).

Én 30 vagyok, most várjuk a babánkat, ennyi időbe telt megtalálni a páromat és összeházasodni vele. És még a babára sem vártunk nagyon sokat.

2013. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem is teljesen jó ez az életkor. 29 éves vagyok, márciusra várjuk az első babánkat, és ha vissza mennék az időben, akkor sem csinálnám másképp. Kilenc éve vagyunk együtt, és a lehető legjobbkor jön ez a kisbaba. Mind a ketten készen állunk rá, megteremtettük az alapvető feltételeit a babavárásnak, és így visszagondolva, 20 évesen nem tudtam volna mit kezdeni a babával. Akkor még a párom és én voltunk a fontosak, meg a mi igényeink. Ez már most megváltozott :-D
2013. dec. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

ez de hulyeseg hogy ha a 20as evek vegen szuletik a gyerek akkor hajlamosabb a betegsegekre!! egyik ismerosom 23 evesen szulte az elsot o asztmas, 25 evesen a masodikat o meg liszterzekeny. egeszsegesen etkezett, nem ivott es nem dohanyzott a terhesseg alatt.


kerdezo szerintem idealis ha ennyi idosen valaltok babat. igy mar meg lesz minden feltetel ami a babahoz kell.

2013. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ideális kor szerintem! 28 éves korodra jobb esetben van diplomád, külföldi tapasztalatod, munkád. Egy 20 évesnek még iskolapadban a helye, nem a szülöszobán.
2013. dec. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolok
2013. dec. 16. 15:01
 26/33 anonim ***** válasza:
88%

Ha most találtad meg azt az embert, akivel készen vagytok a gyerekvállalásra mind emberileg, mind pénzügyileg úgy gondoljátok, hogy jöhet, akkor ideális. Azért nem kell fiatalon szülni, hogy legyen egy gyerekem. Én 24 éves vagyok, most várom az elsőt, de már kb. tizenpár éves korom óta tudtam (akartam?), hogy 25 éves korom előtt megszülöm az első gyerekem. Van, aki előbb karriert épít, anyagi feltételeket teremet a picinek. És ez teljesen jól van így.

A kockázatok száma pedig 35 év fölött emelkedik, kedves férfi válaszoló. Ne beszélj felesleges butaságokat.

2013. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
26. válaszoló. Én is úgy terveztem, hogy 30 éves korom alatt meg szülöm a két gyerkőcöt, de a sors nem így akarta. De egy meg lesz és rögtön tervezem a másikat mert nem nagyon szeretném tovább húzni. Örülök, hogy neked sikerült ilyen fiatalon. Az elsőre 3 évet vártunk. Remélem a második már hamarabb jön. További sok sikert.
2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm. Igazándiból, nem hittem, hogy ennyire gyorsan fog menni. 3 hónapot vártunk a picúrra. Örülök, hogy az első már úton van (: És remélem a második gyorsabban jön majd, mint a nagytesó. (:
2013. dec. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Pötyös Panni ***** válasza:
63%

4-es!

Téged biztos 14 évesen szültek, azért vagy ilyen nyomott!!!!

2013. dec. 18. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
èn 19èvesen estem teherbe most 20vagyok ès 18+6 hkm
2014. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!