Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy túlsúllyal estem teherbe...

Nagy túlsúllyal estem teherbe (20 kg), viszont eddig nem híztam (15 hetes vagyok). Elképzelhető, hogy így is marad? Egészségesen táplálkozom, sétálok sokat,20. hét után torna is tervben van.

Figyelt kérdés

Van/volt esetleg valaki hasonló cipőben?

Sikerült tartani a súlyotokat?


Köszönöm a segítő válaszokat :)



2013. dec. 16. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én is igyekszem sportos és aktív maradni, és a kajára is nagyon odafigyelek.

A 20. hétig semmit nem híztam, de utána elkezdtek feljönni a kilók. (Baba súlya, plusz víz, plusz vér, stb..).

A hízás java a 2. trimeszterben van. De a 3.-ban is van hízás, csak az már nem akkora mértékű.

2013. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is túlsúllyal estem teherbe.Tök jól tartottam a súlyom összesen 8 kilót híztam egész terhesség alatt,72-ről kezdetem és 80-al mentem szülni.Ez le is ment 2 hét alatt
2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha odafigyelsz az étkezésre nem lesz gond! :)
2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen,én 15kg plusszal estem teherbe és összesen 3 kg-ot híztam,de én az első 20 hétben,20.héttől egy dekát sem híztam a szülésig, és 3240g-mal született a kislányom.
2013. dec. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek!

Akkor a jó példátok lebeg a szemem előtt :)


Sajnos nekem az első terhességem és a szoptatási időszak is a folyamatos vizesedésről és hízásról szólt (terhességem előtti állapothoz képest áprilisban +32 kg...), diétával leadtam fél év alatt 12 kilót, utána érkezett a második Babácska :)


Remélem most Vele másképp lesz :) Továbbra is ezt a szénhidrátra odafigyelős-beosztós diétát tartom, remélem így minimálisra csökken a hízás.

2013. dec. 16. 13:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Én kb ugyanígy vagyok mint te kedves kérdező :)bár még csak most tudtam meg, hogy babám lesz (2.) A sok séta sokat segít, első babámnál összesen 6kg-ot híztam így,betartva, amit te is leírtál.

Bocs az offért, de előre félek, hogy a védőnő mit fog szólni a súlyomhoz, téged nem "korbácsozott" meg érte :)??

2013. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szia én több túlsúllyal kezdtem, és én fogytam terhesség alatt eddig nem tudom mikor fog fordulni a picur szépen növekszik és minden rendben vele :) 22 hkm
2013. dec. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
rajtam sokkal több plusz van :D senki nem korbácsozott meg :D bár mondjuk én elötte is sokat sportoltam (6 éven keresztül napi 1-2 ora aerobic vagy spinning), meg nem vagyok egy nagyétkü...mégis az én plusz nem -csak- 20kg. 22. hétben vagyok én még mindig járok spinningelni, meg aquadinamyc orára. eddig még nem hiztam.
2013. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére a mostani védőnőm profi, nem szólt be. :) Megbeszéltük, hogy tartom tovább a diétát és ha majd a doki is úgy gondolja, mehet a torna is a 20. hét után :)


Köszönöm Nektek is! Ügyesek vagytok nagyon!

2013. dec. 16. 14:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, én 90 kilóval estem teherbe, most vagyok 29 hetes, eddig 4 kilót híztam, pedig ugyanúgy eszem, mint eddig. Remélem, a végére sem indul meg túlzottan a súlygyarapodás, bár azt mondják, akkor nő majd a legnagyobbat a baba és a hasunk is. Azt tűztem ki, hogy max.10 kilót hízhatok szülésig összesen, remélem, még annyi sem lesz.
2013. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!