Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy számolja ki igy az orvos...

Hogy számolja ki igy az orvos a korát? PCOS végett

Figyelt kérdés
Október 22-én jött meg utoljára, 2 hete teszteltem akkor negativ volt, ma meg tegnap pozi. Fogalmam sincs mikor foganhatott. Azért ennyire össze vissza a vérzésem mert PCOS-s vagyok.

2013. dec. 18. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor is az utolsó menstruáció első napjától.
2013. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindháromszor uh alapján állapították meg.
2013. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy hogy összevissza ciklus mellett sikerült. Minél elöbb menj orvoshoz progi pótlásért hogy nehogy elvetélj.

A méretböl fogja számolni egyébként, de ez gyakran tévedhet. egyik bartánömnek minimum 2 héttel elszámolták. Neki nincs semmi baja egy lelki trauma miatt nem jött meg pár hónapig. Május 5 körül volt kiirva és ápr 20-án szült 4 kg fölötti babát, azt mondták valószinüleg picit már tul is hordta.

2013. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a baba méreteiből adta meg a szülés várható időpontját. Azt hiszem talán a 12.heti uh-ig tudják a legpontosabban megadni a baba korát.

Szép is lett volna,ha az utolsó menszi alapján adta volna meg. :-) január 5-én volt meg utoljára, és március 21-én fogant a babám... Tavaly decemberben szültem.

Nekem nem kellett semmit sem szednem nehogy elvetéljek, de hallottam,hogy sok pcos-nek kell metformint szednie. De nekem foagantatás elött sem kellett, csak Clostyllbegitet szedni.

Gratulálok a picihez! :)

1 éves kispasi anyukája

2013. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem siman utolso verzes alapjan szamoltak, a meret az elejen stimmelt is, allitolagos kornak megfelelö volt, aztan a 3. trimeszterben tul kicsi "lett", a dokinenim be is tojt, hogy nem fejlödik rendesen es ki is irt betegre. Aztan behozta a lemaradast, 5 nappal a kiirt datum utan született, normal sullyal. Hogy rendes idöben fogant-e vagy kesöbb, fogalmam sincs, 50-60 naposak voltak akkor a ciklusaim. En kaptam az elejen progeszteron kupot, 12. hetig kellett hasznalni. Mar ket eves mult a kiscsajszi :)
2013. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!