Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki vesz mellszivot? Az...

Mindenki vesz mellszivot? Az mért fontos? Pl. Ha pont elég lesz a tejem, akkor is kell?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondtam, hogy nem veszek. Aztán a kórházban, a 3. napon úgy bedurrant a mellem, hogy az ottani mellszíívót voltam kénytelen hasznélni, hogy ne gyulladjon be. Rögtön szóltam a férjemnek, hogy vegyen egyet mire hazamegyünk mert kézzel nem akartam fejni. 3 hétig fejtem, szépen elraktam az adagokat fagyni, azóta megynyugtat, hogy van tartalék. Aztán beállt a kereslet-kínálat, azóta a szekrényben a mellszívó.
2009. nov. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egy nagyon jó állapotban lévőt kb. ezer Ft-ért(vákumos, Babynova), majd szépen kifőzöm. Ha kell, akkor van, ha nagyon kell, akkor lehet, hogy veszek valami márkásabbat (Avent), ha nem kell, akkor meg nem sajnáltam rá ennyi pénzt.
2009. nov. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én nem vetem, nem is kellett. már 6 hós a lányom és még mindig szopizik.csak akkor fejtem (kézzel), ha elmentünk valahova és nem lehetett megoldani a szopit és üvegben vittem a tejet. ez 2x volt.

ha kellettvlna, akkor apa vett volna gyorsan egyet.

nézd ki előre melyik a szimpi, h apának meg tudd mondani, ha kell.

2009. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is venni fogok, illetve kapok egyet használtan. Állítólag jó, ha visszük a kórházba, mert kellhet a tej beindításához. Nem biztos, hogy szükség van rá, de lehetséges. Aztán otthon is jól jöhet, ha több tej van, mint amennyit a kicsi megeszik. El kell tenni a fagyóba, fél év alatt felhasználható.

(28 hetes mami)

2009. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azért nagyon fontos,mert ha nincs rendesen kiszívva a tejci,akkor az nagyon begyulladhat és elég fájdalmas.A másik pozitívuma a mellszívónak,hogy minél jobban kiszívatod,annál több tejet termel.Akik szivatják a mellüket,sokkal tovább tudnak szoptatni (persze itt is vannak szerencsésebbek,akiknek a baba szorgalmasan kiüríti). Szerintem azon ne múljék,jobb egyet bekészíteni a bajt megelőzve
2009. nov. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!