Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » W5 vízkóoldóval takarítottam...

W5 vízkóoldóval takarítottam ma, kesztyű nélkül sajnos. Kb.3perc lehetett amíg a csaptelepet lesikáltam. Szám és orrom elé törölközőt kötöttem és ment a szellőző is. Szerintetek árthat valamit a babámnak? 28h

Figyelt kérdés
2013. dec. 20. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mi baja lenne? Nem ittad meg...Attól, hogy terhes vagyok ugyanúgy takarítok, főleg a nagyfiam miatt nem elég a sima szappanos víz sokszor.
2013. dec. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

#1-nek köszönjük, hogy itt volt. Igaz, hogy a Kérdező nem itta meg, de belélegezte valamennyire, és az is nagyon káros lehet!


Kedves Kérdező, én nem vagyok egy túlaggódos kismama, és nem használok pl. gumikesztyűt sem, de a vízkőoldó nekem is a mumusom. Azt szoktam csinálni, hogy ráöntöm a csaptelepre is otthagyom egy percre. Utána nagy levegővel bemegyek, gyors sika-mika, megint kimegyek egy percre, aztán újabb nagy levegővel bemegyek és leöblítem. Aztán bekapcsolt szellőzővel otthagyom.


Ha csak 3 percig voltál bent, és eltakartad az orrod-szád, és nem érezted azt a szúrós szagát, akkor nem lehet semmi baj.

2013. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
#2 Te ne fellengzősködj, nem nekem kell válaszolnod hanem a kérdezőnek... nem órákig szívta egy bezárt térben, hanem szinte be se lélegezte, úgyhogy ennyi.
2013. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#1-eske, nálad a hormonok váltják ki ezt az agresszív kiskakas viselkedést? Pihenj le, mert ezzel a hisztis viselkedéssel többet ártasz a babádnak, mint ha órákig szívnál vízkőoldót!

Bár én személy szerint örülnék, ha erre is reagálnál. Szórakoztat... :D

2013. dec. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Bunyó is lesz? :)

Egészen biztos, hogy nem lett baja a babádnak! Ahhoz sokkal több kéne, mint 3 perc!

2013. dec. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mind a ket valaszolonal tombolnak a hormonok, ahogy az egyest piszkalj a kettes, hat nala sincs minden rendben. :D

Amugy semmi bajod nem lesz tole es a gyereknek sem. Vegkepp nem olyan mennyisegben szivtad be h baj lehessen belole. Nem kell tul aggodni.

10 hos kislany anyukaja.

2013. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked van igazad 6-os...
2013. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kicsit már meg is nyugodtam.Legközelebb megkérem apucit ;)Ne veszekedjetek kérlek!!! Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!!!
2013. dec. 21. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!