Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamik? Ti hány...

Angliai kismamik? Ti hány hetesen mentetek el orvoshoz? Mentek magán UH-ra? (12. hét előtt)

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 22:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én rögtön a pozitív tesztelés napján ( nemvárt másnapján) elmentem a GP-hez, mert kèt hónappal előtte volt egy korai vezélésrm. Közölte hogy nem ad semmit mert itt csak három vetélés után foglalkoznak ezzel. Szerencsére nem lett baj. Adott egy telefonszámot hogy hívjam fel a midwife-ot időpontért. 7. hétre kaptam akkor csak regisztráltak. Levélben jött a 12 hetes UH időpont. Marhára izgultam, de nem mentem magán UH-ra, gondoltam minden rendben lehet mert nagyon rosszul voltam. 3D-re otthon mentünk mikor szabin voltunk 20 hetesen. Ami biztos, ha lesz mégegy baba akkor én a vègén 36-37. héten megyek majd magán UH-ra, mert itt a végén nem néznek meg. Ha így lett volna, kiderült volna hogy ferdén áll a baba feje és segítség nélkül (vákum lett) nem tud kibújni és nem kellett volna 17 órát kínlódnom.
2013. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni hogy 6 hetes a kisfiam, még friss az élmény.
2013. dec. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


En is szinte egybol elmentem a dokihoz,o kert nekem a midwife-hoz (10 hetre kaptam,levelben kuldtek),vettek vert meg vizeletet kellett adni.Az uh-ra a 13.hetre kaptam idopontot,dec. 31-en megyek,mar nagyon varom :)

Nem voltam magan uh-on.

2013. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Péntekre van időpontom. Holnap leszek 5 hetes.
2013. dec. 23. 17:05
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne szamits nagy dologra a dokinal...en azt hittem,hogy legalabb egy tesztet csinal majd,de nem,csak pisilni kellett es annak megnezte a ph-jat, meg elmodta legalabb 20szor,hogy a 12 het elott magas a veteles aranya,meg kitoltotte a papirt a maternity exemption certificate-hez( ingyen jar a gyogyszer es a fogaszat).Ja meg eltiltott a majtol,a felvagottol,a tojastol es a sajttol.
2013. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Boldog babavárást Nektek! Ha esetleg van valami kérdésetek írjatok nyugodtan, ha tudok segítek.

Egyébként merre laktok?

2013. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Megint 1-es vagyok :-)

A fogászatról akartam írni, hogy én voltam és közölték hogy az amalgám tömés van ingyen a fehér 140 font :-))) Úgy döntöttem kibírom míg hazamegyünk.

2013. dec. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én lancashire-i vagyok. Ti merre fele laktok?
2013. dec. 24. 07:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Én Chippenham-ben élek.

1-es

2013. dec. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csöppet messze vagy 1-es:(
2013. dec. 24. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!