Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megindult vajon? Tanácstalan...

Megindult vajon? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Reggel voltam dokinál NST-n ott semmi összehúzódás nem volt csak aktív baba viszont már reggeltől görcsölgetett a hasam, azt hittem, hogy csak wcre kell mennem. Ez az érzés nem múlt el csak gyarapodott. Nővérke azt mondta, lehet karácsonyra meglesz. Azóta is rám jön az inger,hogy wc (de nem kell) meg fáj a derekam és a baba nagyon feszít lenn. Rendszertelen hullámokban jön. Valaki esetleg akinek volt ilyen?
2013. dec. 23. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel egy meleg furdot.Ha josloid vannak,akkor elmulik.

Konnyu szulest Kivanok Neked es Kellemes Unnepeket!

2013. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Van ki bevigyen, ha tényleg elkezdődne?

Esetleg hívd a mentőket (104-es)

2013. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mostanra vagy kiírva?
2013. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek be a kórházba, legyél biztos...
2013. dec. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
január 1re...viszont most jön ki a nyákdugóm... páromnak is akkor kéne szólnom ha már tuti mert dolgozik estisbe! :/ még nem jutottam el a fürdőig. Akkor lehet meglesz a karácsonyi ajándék az egész családnak! :) :D
2013. dec. 23. 17:04
 6/15 anonim ***** válasza:
Figyelj a fájásokra, ha rendszeressé válnak és legalább ötpercessé, akkor induljatok! Sok sikert, és jó egészséget kívánok!
2013. dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudom elkülöníteni mert nyomást érzek meg fájdalmat is,de elég sűrűn. Remélem zuhanynál rendszeresedik valamelyest vagy elmúlik.
2013. dec. 23. 17:17
 8/15 anonim ***** válasza:
hogy vagy kedves kerdezo?
2013. dec. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha apárod nem ér rá szólj a Mentőszolgálatnak

(ők majd bevisznek) Szép Karácsonyt és Minden Jót

2013. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
detto ugyanebben a cipőben járok, de én csak nagyon nagy feszítéseket érzek, de úgy hogy rutin szerűen összehuzom a hüvelyem, mindig azt hiszem, hogy na most folyik el épp a magzatviz, annyira durva. A derekam fájdogál, görcsölget! De ez a nagy feszítés nagyon kiakasztó már:S és egésznapos nálam is!
2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!