Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Hogy vagytok? Hány...

Kismamik! Hogy vagytok? Hány évesek vagytok, és hanyadik hétben jártok? Megvan már a baba nemét? Ha igen, mi lesz a neve? Hol fogtok szülni? Pluszkilókkal hogy álltok?

Figyelt kérdés
Meséljetek:)
2013. dec. 23. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nagyon jól érzem magam. :-) 24 éves vagyok,2.babámat várom,14 hetes vagyok,a nemét még nem tudjuk,a nevén még gondolkodunk. Pesten fogok szülni a Dél-Pesti Kórházban,remélem most megúszom a császárt. Még nem híztam semmit. És te kedves kérdező?
2013. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Bár én nagyon "friss" kismama vagyok, de remélem jöhetek közétek. :) 8 hetes vagyok, egészen jól érzem magam, néha hányás, hányinger, puffadás, de a napokban jelentkezett egy új tünet: farkaséhség, amit nagyon nehéz kontrolálni, de igyekszem. :) Jó hír, hogy múlik a vérzésem, 2 hete ugyanis elkezdtem vérezni, nagyon megijedtünk, de a picivel szerencsére minden rendben volt, már szívhangja is volt! :) Én 26 éves vagyok, és ha kislány lesz, akkor Bianka lesz, ha kisfiú, akkor pedig Dávid. És kedves kérdező, te hogy vagy? :)
2013. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

23 eves vagyok, 36 hetes. Hat az alvassal bajok vannak, alig varom,hogy mar vege legyen. Lassan 2 hete mindenem faj, de meg turom :D Elso baba, kislany :) 14kg +

Majd lemegy!

2013. dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én jól vagyok,köszi,eddig semmi bajom nem volt,most kezdett kicsit vizesedni,fàjni a labaim.hamarabb elfaradok mint regebben.26eves vagyok,31hetes.sajnos a pluszkilokkal nem allok tul jol.mar 12nel tartok.a Baba kisfiu lesz,a nevet meg nem tudjuk.en az Istvanban szulok februar vegen.:-)most Te is meselj.;-)
2013. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én 32 éves vagyok,32 +1 hetes vagyok.2. gyermekem lesz,kislányt várunk és Fruzsinának fogják hívni.Február 20.-ra vagyok kiírva.Én Dombóváron fogok szülni és 13 kg-ot szedtem fel.
2013. dec. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok, 16. hétben járok! Első babám lesz, és kisfiú! :) Ezidáig nem igazán híztam max. 2 kilót!
2013. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!