Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes kismamik hogy vagytok?...

36hetes kismamik hogy vagytok? Hogy bírjátok? Hány kilót híztatok? Várjátok a babucit? Megvan már mindene? Féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés

én hétfőn töltöttem a 36.hetet. 8kg-nál tartok, a babaszoba jövőhétre készül el, kislányt várok.


Minden érdelne "sorstársaimmal" kapcsolatban :D


2009. nov. 26. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
en 33 hetes terhes vagyok most,en fiut varok.en meg semit nem vetem meg.
2009. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én holnap leszek 36 hetes.Már egyre nehezebben birom.Nagyon nagy a pocim és persze mióta nem tudok ugy hajolni,azóta leesik minden.Én 20 kg-nál járok:-( Inkább pocira ment és nagyon vizes vagyok.A védőnő szerint a viz miatt vagyok ennyi kg.Sokan el sem hiszik,hogy mennyit hiztam.Ez van.Már nagyon várom a picikénket.Mindene megvan már.A kád volt az utolsó amit a napokban vettünk meg.A 30.hétre minden más megvolt.Nekünk is kislányunk lesz:-))) Holnap megyek NST-re és uh-ra.Kiváncsi leszek,hogy mekkora már.Mert a doki mindig 1-1,5 héttel nagyobbnak mondja.December hanyadikára vagy kiirva?ÉN 27-re.Hol fogsz szülni?Picit félek a szüléstöl.Te hogy vagy vele?
2009. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

dec 21re vagyok kiirva, a tétényi úti kórházban fogok szülni, és nagyon várom. Kedden vagy szerdán volt jóslófájásom, nagyon megilyedtem :D

én is vizesedtem nyáron egy kicsit, azóta szerencsére elmúlt.

2009. nov. 27. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!