Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hullámokban jelentkező görcs...

Hullámokban jelentkező görcs a 6. hétben?

Figyelt kérdés

5+4 vagyok ma. Pár órával ez előtt kezdődtek a görcsök. Hullámokban jön, és először gyenge, és beerősödik, majd eléri csúcspontját és gyorsan visszaesik nullára.

Nem tudok orvoshoz menni. (külföldön élek, itt magasról tesznek rám a 12. hét betöltéséig sajnos...tapasztalat)

Májusban volt egy vetélésem, de az fájdalommentes volt. Igazából hetekkel az előtt el kellett volna vetélnem, mert a magzat elhalt, csak a szervezet nem vetette ki. Heteken át tartó gyenge barnázás előzte meg. A vetélés után a ciklusom bekavarodott, hormonhiányra utaló jeleket tapasztaltam és elkezdtem kezelni magam progeszteron krémmel. Az első kezelt hónapban teherbe is estem. 4-5 alkalommal kenem magam naponta. Nem tudom, ez befolyásolja e. Plusz iszok palástfű teát reggel és este. mondjuk nem hiszem, hogy ezek miatt lenne. Az előbb volt egy kis vizes folyásom, de most elmúlt.

A fájdalom elég erős sajnos egy pár másodpercig.


2013. dec. 28. 03:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, most lehet, hogy elmúlt.
2013. dec. 28. 03:56
 2/6 A kérdező kommentje:
Aztán visszamentem az ágyba, elaludtam, de még egyszer felébredtem, megint volt egy görcshullám, ami azért gyengébb volt, majd visszaaludtam. Aztán nem rég ébredtem, felöltöztem, és megint egy még gyengébb hullám jött.
2013. dec. 28. 07:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem azon a héten volt, amikor meg kellett volna jönnie. Sokkal jobban görcsöltem mint egyébként szoktam, mindig azt hittem, hogy megjön. Nem görcsöltem folyamatosan, hanem ugyanígy hullámokban.

Nekem is volt egy vetélésem, így én gyógyszert is szedek. Szóval ha csak a krém van, akkor használd azt, remélhetőleg rendben lesz minden.

2013. dec. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Olvastam néhány kérdést itt is, meg néhány fórumot az adott országból ezekről a fájdalmakról. Néhany magyar nő itt beszámolt hasonlókról, és néhányan azt mondták, hogy olyan erős volt, hogy meg se tudtak mozdulni, mégis nem történt semmi baj. MagneB6-ot kezdtek el rá szedni és megoldódott.

Csakhogy itt ilyen nincs. És a helyi fórumokat olvasgattam, és mindenki csak annyit írt, hogy majd elmúlik, max pihenj. Olvastam egy hivatalos oldalt is az esetleges gyógymódokról a terhességi mellékhatásokra és ott se ajánl semmi gyógyszert, csak azt, hogy bírd ki-....na kösz. Ha nem múlik, lehet megkérek valakit otthonról, hogy vegyen és küldjön ki, mert ha ez minden nap ilyen lesz...

2013. dec. 28. 07:59
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most mennem kell dolgozni, aki esetleg még tud valami tippet, megköszönném.
2013. dec. 28. 08:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Vegyel sima magneziumot es B vitamint.

En is ezt szedem mert nalunk sincs magneb6.

Azt kapsz barhol...

2013. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!