Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes babás vagyok, de...

6hetes babás vagyok, de egyáltalán nincs étvágyam, mindentől rosszul vagyok, mit kellene mégis ennem, hogy ezzel nehogy baja legyen a picinek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy erre konkret valasz nics, ezt mindenki maga tapasztalja ki hogy mi vallik be.ugy kezdtem reggelizni hogy a kulombozo eteleket korbeszagolgattam szo szerint es aminek tetszett az illata azt ettem aminek nem azzal jobb ha nem is probalkoztam mert viszajott.Nekem az elsonel semmi nem volt jo a masodiknal csak a savanykas dolgokat birtam fogyasztani nekem nagyon jo volt a citrom leve.Azzal hogy kaptam orvossagot hogy ne hanyjak allandoan es hogy birjak enni.Talan az orvosod lehet hogy tudna valamit ajanlani ha anyira roszul vagy.Nagyon sok kitartas nekem ez igy ment negy honapig.
2009. nov. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani,hogy még az ágyban rágcsálj el egy háztartási kekszet,és egész nap többször keveset.És sokat igyál.

az 1.babával semmi ilyen tünetem nem volt.Bezzeg most,a tesó több mint egy hónapig intenzíven "megéheztetett".Egyáltalán nem voltam éhes.Állandóan émelyegtem már a gondolattól is.(le is adtam 3kilót)Szerencsére azért a gyümölcsök lementek.

szedj B6 vitamint.az jó hányinger ellen.És igyál 100%os gyümölcslevet.

2009. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!