Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata arol, hogy az ikerterhességnél a teszt hamarabb lesz eröss pozitiv mint az egyes terhességnél?

Figyelt kérdés
Az elsö 2 gyerekemnél a menzesz kimaradásátol 1 hétre lett eröss pozi a teszt,addig csak halványak voltak.Most a menzesz kimaradásátol már a második napon nagyon eross pozi tesztem lett,ezért érdekel,hogy mitöl lehet ilyen eröss két csík?
2009. nov. 27. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak. :-) Tényleg. Lehet, hogy pár nappal korábban fogant, és ezért. Ebből nem lehet ikrekre következtetni, bár ikerterhességnél a HCG mennyisége tényleg magasabb, mint egyes terhességnél.
2009. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom hogy ez így van.A mensim kimaradása körül csináltam tesztet és másodpercek alatt erős 2 vonalam lett.Amikor elmentem a dokihoz(2-3 nap múlva) még csak egy megtermékenyített petesejtet látott és azt mondta hogy ez még fiatal terhesség 2-3 hetes.Nekem azért is derült ki ilyen hamar mert cigiztem és egyik napról a másikra egyszerűen nem kívántam.Szerintem az esély megvan rá.
2009. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!