Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Értelmes emberek segítségét...

Értelmes emberek segítségét várom, akik tisztabán vannak a dologgal? 23F/22L

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nemrég lefeküdtünk és sajnos nem védekeztünk, de én éreztem, hogy még nemjön semmi, és időben abba is hagytuk, de én akkor is félek, hogy ne legyen terhes.

Tudnátok segíteni, hogy mit csináljunk ?



2013. dec. 30. 21:54
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Pénteken történt az eset, és késett is neki a mensi, és ma jött meg, amúgy 10-11.-én kellene neki megjönnie.
2013. dec. 30. 22:11
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
A védekezési módszerek hatékonyságát a pearl index mutatja. Ez annyit tesz, hogy 1 év alatt adott védekezési forma mellett 100 nőből mennyi esik teherbe. Ez a megszakított közösülés esetén 100-ból 35. Én enyhén szólva sem nevezném védekezésnek. Ha nem akartok babát, ez túl nagy kockázat. Én bevenném az esemény utáni tablettát és utána megtanulnék normálisan védekezni. Orosz rulett ez a módszer.
2013. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha megjött akkor szerintem nem kell aggódni. Ha a vérzés ugyanolyan mint eddig szokott. Persze azért ha a következő menzesz nem jön meg(pl 7-10nap késés) akkor értelemszerűen irány az orvos.
2013. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

tehát ma megjött neki de késve és 10.én kellett volna? ezt nem értem. mert ha egy egész honapot késett szinte neki és ma jött meg az amugy sem a legjobb de legalabb megjött. viszont ha 10.én kéne megjönnie és 4 napja voltatok együtt akkor mondj el pár imát mert esélyes.

a nő egy cikusban egyszer néha 2szer termékeny 24orán át. a tieid viszont akár 6napig is elélnek. ezért veszélyes a nem mindig védekezés. de hogy 22 évesen ennyire ne legyetek tisztaban a dolgokkal... na mindegy. amugy szerintem ha nem mentél el valoban akkor elég kevés az esélye De sajnos van. 2hét mulva egy teszt kideritheti hogy sikerült e.

2013. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%
Létezik 120 órás esemény utáni tabletta
2013. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
5%
2013. dec. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

Azért viszont nagyon elkeserítő a kérdés, mivel elvileg már felnőttekről és nem éretlen kis tizenöt éves tinikről van szó.

Teljes tájékozatlanság abban, hogy ha valamit csinált abból lehet-e gyerek (bedugom gumi nélkül, elmegy, nem megy el) de ha kétséges, akkor hová lehet fordulni, milyen lehetőségeik vannak...

Szomorú, nagyon szomorú...

2013. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Melyik az a névtelen gyökér aki mindenkit lepontoz? Térjen már észhez. Egyik válasz sem haszontalan. Arról meg nem mi tehetünk hogy fogalmunk sincs az előzményekről ők meg nem védekeznek. Most ez hasznos válasz? Gyökerek.
2013. dec. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!