Beatrix25 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Decemberben meg volt a menstruációm,de szokatlanul csak 4 napig tartott,a 4.napon alig volt valami.Nekem 1 hét szokott lenni.Kb 1 hete érzem,minden nap,hogy jobb oldalon fájogat a hasam,mint amikor meg kellene jönnie.Nem görcsöl,csak érzem.Az étvágyam is nagyobb lett.Tesztet nem mertem még csinálni,nehogy túl korai legyen.Hanyadik napon jelentkezhet a hasfájás?-gondolom akkor ágyazódik be a baba.Általában akkor fáj,ha elfáradok,vagy ha kicsit stresszesebb a helyzet.Ha pihenek kicsit jobb.

Ez lehet a baba jelenléte?


2014. jan. 2. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet.
2014. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt a menzeszed? nem lehet,hogy csak peteérésed van?
2014. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem november 1-én volt beágyazódás (utolsó menzesz szept 23, együttlét okt 21) tehát nekem 10 nappal azután, hogy együtt voltunk. Hasfájás, hasmenés és pecsételő barna vérzés kísérte. Nem tudom neked mi lehet, ha rendszeresek a ciklusaid, akkor úgyis tudod mikor kéne megjönnie, tehát majd akkor csinálj egy tesztet, ha kimarad, és akkor már látni fogod. Addig bármi lehet
2014. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó menstruációm december 13-án volt,és csak 4 napig tartott szokatlanul.Nem szokott fájni a hasam,ha megjön akkor sem.1 hete fáj lent,jobb oldalon.Megvárom,hogy megjön e.Csak gondoltam utána kérdezek,hogy lehet e.Köszönöm az eddigi válaszokat
2014. jan. 2. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
érdekes az utolsó nekem is pont gyengébb volt :) de hát akkor még nem tudhatta a szervezetem hogy terhes leszek, emiatt ne aggódj, nem mindig egyforma az sem, hogy hogy érzed előtte magad. Nekem néha olyan görcseim vannak hogy alig élek, néha meg észre se veszem hogy meg fog jönni csak mikor letolom a bugyit. De nekem elég rendszertelen is a ciklusom. Tesztelj majd, az a biztos.
2014. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen tesztelek,csak megvárom,hogy megjön e.
2014. jan. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!