Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek teljes problémamen...

Volt akinek teljes problémamentes terhessége volt és mégis beteg lett a babája?

Figyelt kérdés
Problémamentes alatt értem hogy se nem volt toxémiás,se nem vizesedett,nem volt gond a cukorral stb stb és persze minden vizsgálat,ultrahang tökéletes volt.
2014. jan. 2. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen is, olyan is, amolyan is. Nem kell róla tudni amikor babát vársz! Pláne így célirányosan!
2014. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sok betegség nem kimutatható. pl lyukas sziv sokszor csak utána látható vagy mondjuk anyagcserebetegségek, farkastorok. de mint tudjuk született már olyan Down szindromás gyerek akinél mindent rendben találtak, de tudok olyat is akiknek azt mondták down-os lesz, ugy döntöttek megtartják és teljesen egészségesen született. De fölösleges ezen aggodnod mert sokkal angyobb rá az esély hogy egészséges legyen. na meg fontos a pozitív hozzáállás is.
2014. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek 3 egészséges terhességből két beteg babája született. az első autista,a 3. epidermolisis bullosaban szenved,ez egy nagyon csúnya bőrbetegség, halálos kimenetelű is lehet gyakran.
2014. jan. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
rokonunknak pedig a szülés után,mikor elvágták a köldökzsinórt,abban a pillanatban meghalt a baba. állítólag van egy ér a tüdőben,ami nem fejlődött ki nála és képtelen volt az oxigénfelvételre. minden 10.000.baba születik így. nagyon felháborodtam,hogy ezt nem szűrik az ultrahangokon,,mikor én már azt is láttam uh-n,hogy haja van a gyereknek és hogy merre folyik a vére!!!
2014. jan. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3.autizmust nem tudod szűrni.
2014. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem is az autizmusra gondoltam...
2014. jan. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is teljesen probléma mentes volt a terhességem.A háziorvosom azt mondta a vérképemre,hogy bármelyik nem terhse megirigyelhetné.A szülés is probléma mentes volt,szépen haladt.És szülés után mikor visszajött hozzám az orvosom,közölte,hogy a kisfiamnak olyan valamilye van,amit ő még 40év praktizálás alatt nem látott.A gyerek teste teli volt lilás-vöröses foltokkal,a bal lába nagyobb volt,mint a jobb.Hálistennek a bőrén ma már semmi nem látszódik,a kezei lábai a mai napig eltérnek.Egyébként hemihypertrophiának hívják ezt a betegséget.Többet nem akarok róla írni,az életben még lesz ez miatt nehézségünk.Csak szerintem az ilyet észre kellene venni az uh,mivel miliméterre pontosan mérnek alkartól kezdve combcsontig mindent.Na mindegy.Ez nem mérvadó.Van egy kisebbségi ismerősöm-volt munkahelyemről-egy idős terhesek voltunk.Végig cigizett a terhessége alatt,és makk egészséges gyereke született.Az élet igazságtalan:(
2014. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

"Van egy kisebbségi ismerősöm-volt munkahelyemről-egy idős terhesek voltunk.Végig cigizett a terhessége alatt,és makk egészséges gyereke született.Az élet igazságtalan:("

Boldogabb, elégedettebb lennél, ha az ismerősöd babája betegen született volna?

2014. jan. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Isten ments!!!Ezzel csak azt próbáltam elmondani,amire a kedves kérdező kíváncsi volt:hogy probléma mentes terhességnél is születhet beteg gyermek.Azt meg már csak mellékesen írtam le,hogy miket lát az ember,hogy mennyi nő sz...rik (bocsánat) a terhességére,még árt is neki,és (hálistennek) még is egészséges babája születik.Lenne még egy pár példám,de nem állok neki leírni mindet.A másik meg az,hogy én csak azért voltam dühös-ma már elfogadtam ezt az állapotot-mert én még körmöt se festettem,nem kenceficéztem magam,nehogy káros anyagot juttassak a szervezetembe(legalábbis addig,míg babát várok).Ez a "hölgyike" meg azt válaszolta,mikor megkérdeztem tőle,hogy legalább terhesvitamint szed-e,hogy minek az!(Végülis annak az árán 4doboz cigit vehet)De tudod mit,egy kedves ismerősöm mondta nagyon jól: az én kisfiam azért született hozzánk,mert tudta,hogy mi megtudunk bírkózni ezzel a feladattal-mind lelkileg,mind anyagilag.Ugyanis 1évre legalább 3cipőt kell csináltatnunk,ami MINIMUM 40-50ezer forint,+a magán orvos,és még sorolhatnám,hogy mennyi kiadásunk volt,és lelkileg azért ez megviseli az embert!!!És most jön a lényeg!!!Gondolj csak bele,ha ehhez a drágalátos asszomyhoz születik (ilyen) beteg gyermek.Mi vár arra a szerencsétlen kisgyerekre?!Múlt hónapban kórházba kerültem,és ott volt egy SOS-es nevelőanyuka 2gyönyörű szép roma kisgyerekkel-elvették őket a szüleiktől,mert annyira rossz körülmények között éltek,elvoltak hanyagolva.A kislány 4éves volt,13kg,és dongalábbal született.Az anyja nem volt képes neki cipőt csináltatni(persze nem is tudott volna,mert a kocsma előrébb való volt)Tehát mégegyszer leírom a rosszindúlatúaknak: Nem annak örülnék,ha más gyereke is beteg lenne,hanem ha az enyém egészségesen született volna!!!Egyébként ahol tudom ott támogatom a beteg gyerekekeket!!!!!
2014. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!