Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha minden nap maszturbálok és...

Ha minden nap maszturbálok és orgazmusom lesz, akkor ettől megindulhat hamarabb a szülés mint a kiírt dátum?

Figyelt kérdés

38 hetes vagyok és nagyon kívánom a szexet, viszont a férjem félti a babát és nem hajlandó. :(

Múlt héten voltam vizsgálaton, egyujjnyira nyitva a méhszáj.


2009. nov. 29. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az is olyan orgazmus mint a többi na jó egy kicsit más de szerintem simán beindíthatja.
2009. nov. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már eléggé a vége felé vagy, szerintem is beindíthatja már ilyenkor.
2009. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Dehát nem csak szexel juthattok el az orgazmusig!Vagy ő csak úgy akarná?
2009. nov. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 38. hét után az orgazmuskor fellépő méhösszehúzódások megindíthatják a szülést!
2009. nov. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem elégít ki orálisan? Az mégis meghittebb. Meg saját tapasztalataim szerint a maszturbálás negyede olyan orgazmust sem okoz, mint az orális, vagy egy csodás szex.
2009. nov. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én például csak orális kielégítéssel tudok orgazmust átélni!!!Szex útján még soha nem volt...ez van!De nekem nagyon jó így,és a párom is megszokta már!!!:)

Úgy tudom hatással van a szülés beindulására!

2009. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
A 38. héten már minden gond és kockázat nélkül megszülethet a baba, még csak koraszülésnek sem számít. ha kívánod a szexet, akkor hajrá. :-) Jobb, ha természetesen, magától indul be, mint ha oxitocinnal vagy burokrepesztéssel kellene megindítani.
2009. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem én a ffiakat.Most mért jobb így, hogy magadnak úgyis megoldod, ahelyett, hogy ő simogatna, vagy... Szóval nem értem.Egyébként lehet hogy beindíthatja, de nem tuti, mert van akinek a rendes szex sem indítja be még 40 hetesen se.
2009. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Az orgazmus segíthet, de jobb lenne az ondó. Az méhszájpuhító. Nekem nagyon szorgalmazta a dokim, mert nem nagyon akar jönni a kis cunásom. 39+6km
2009. nov. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nálunk az orális mindig az előjáték része, így fura lenne ilyen módon kielégíteni egymást. Tudom, hogy nem tudná megállni, hogy ne behatolással fejezzük be, épp ezért az orálist is hanyagoljuk. Tiszta para szegény és nagyon zavarja, hogy ott a baba feje, hiába mondom, hogy nem lesz baja. Maga a tudat zavarja.
2009. nov. 29. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!