Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27+3hetes kismama vagyok,...

27+3hetes kismama vagyok, normálisak ezek a tünetek? Lesznek még nehezebb időszakok is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 27+3 hetes kismama vagyok. Tüneteim: A legùjabb hogy állanò érzésem, hogy wcre kell mennem nem tudom vizeletem tartani hol ott mire wcre érek meg sem indùl. A másik a hátam jobb oldalt egy pontban 2-3hete minden este fáj de nagyon-nagyon. A 3.-dik pedig hogy alvásnál hasam alja szùr fáj feszül miközben forgolòdnék vagy picit pròbálkoznék helyezkedni. Köszönöm előre a válaszokat.

2014. jan. 4. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel esetleg? Ezek inkább annak a tünetei. Ha hiszed, ha nem, pont emiatt voltam ma az ügyeleten és nekem ezt mondta az orvos.
2014. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nő a baba, nyúlnak a szalagok, készül a tested a szülésre. Szedj magnéziumot. A hólyagodon fekszik a baba, illetve nyomja a szerveid, azért érzed ezeket.
2014. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de ennél csak rosszabb lesz


A pisilés egyre sűrűbb lesz, ahogy a baba nő, egyre jobban fogja nyomni a hólyagod. Ennél már csak az a jobb, amikor hirtelen belebokszol. Na, az szuper :) Nálam is sokszor előfordul, hogy a baba ráfekszik, nyomja, úgy érzem, hogy menten összepisilem magam, aztán mire kiérek a WC-re, addigra arrébb megy, és nem tudok pisilni.


Nekem a hátfájás is kb ekkor kezdődött, mintha egy kést szúrtak volna a lapockám mellé, ez az érzés megmaradt, és már nem csak este, hanem napközben is fáj. Próbálj figyelni a helyes testtartásra, és a párod néha óvatosan masszírozza meg, nekem ez segíteni szokott.


A méhed folyamatosan nő, de vannak olyan időszakok, amikor hirtelen nagyot nő, lehet egy ilyen időszakod van most, ezért szúr.

Én már alig bírok felkelni az ágyból, bár nekem már befordult a babám, nálam már inkább ez okozza.


És még mennyi olyan kellemetlen tünet van, ami csak ezután fog jelentkezni. Nem hiába mondják, hogy az utolsó trimeszter a legnehezebb :)


De minden kellemetlenséget megér, hogy a picurkánk megszülessen :)


37 hkm

2014. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekemis voltak rosszebb napok ilyen pisilés téren, ez előfordul. Úgy nyomott épp a baba, hogy állva tudtam pisilni, ha ültem nem jött csak a fele :D de egy két nap volt ilyen.

A hátad jobboldala valószínű a veséd, ez is gyakori, a jobb vese terheltebb, próbálj pár napig a baloldaladon aludni és jobb lesz.

Egyébként ezeken a tüneteken nekem mindíg rengeteget segített egy két jó kis relaxáció a kádban. Roszabb nem nagyon lett de volt hogy újból voltak ilyen napok. A kád mindíg segített. (Persze nem forróvízzel)

2014. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!