Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 37 hetes normáli...

Holnap leszek 37 hetes normális ha 2 napja nem rugdos a babám? Csak néha néha nyomkodja magát de előtte nagyon aktiv volt?

Figyelt kérdés

A hasam alja sokszor nagyon fáj meg néha görcsölök is pisilni valamikor 10 percenként megyek már aludni sem tudok...

Kislányomnál aki 4 éves nem emlékszem hogy volt ilyen

Ugye nem kell aggodjak totál kész vagyok 37 hetes volt a lányom mikor született lehet ő is készülödik és vihar előtti csend van?



2014. jan. 5. 03:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tényleg csak vihar előtti csend,de a helyedben gyorsan dokihoz mennék.Remélem minden rendben lesz.
2014. jan. 5. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Azonnal orvos!!! Ez nem normális. Nekem fél nap volt ilyen, mire beértünk nem élt a 36 hetes babám!
2014. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Megyek dokihoz
2014. jan. 5. 08:57
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is 37 hetes vagyok és nekem sem mozog már annyit,nincs már sok helye odabent,inkább csak fészkelődik,kinyomja magát. Persze ha abszolút nem érzed akkor doki,hogy megnyugtasson,de biztos semmi baj nincs,lehet a melegfronttól is álmosabb. Én holnap megyek ntsre és én is sokat pisilek. Mikorra vagy kiírva? Majd írj azért mit mondott a doki!
2014. jan. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Kedves Utolsó!

Nekem is ezt írogattátok, semmi baj!!! Nem kell megijedni!

Én CSAK fél napot vártam, hogy majd többet mozog...

Aztán addig, míg végképp elszorította a köldökzsinórt a kis testén, lábán. 36 hetes, 3 kg-os, teljesen egészséges babát szültem halottan, mert a köldökzsinórt magára tekerte.

Persze lehet várni, meg nyugtatgatni a másikat, DE inkább 100-szor menjen valaki feleslegesen, mint 1-szer nem.

2014. jan. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

A kérdező érezte mozogni, ahogy kinyomja magát. Nem kell állandóan eszeveszettül rúgkapálnia, hisz jelt adott magáról.

Kérdező, menj orvoshoz, az a tuti, legalább megnyugszol.

2014. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
szűk a helye,meg ha kinyomja magát az jó mert él.ha nem mozog akkor baj van. szülés előjelet is lehet
2014. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, hogy ne legyen baj, és tényleg csak lustább legyen, mint eddig. Majd írj, hogy mit mondott a doki.
2014. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Amíg nem történik az emberrel baj, addig azt válaszolja egy ilyen kérdésre, hogy nem gond, előfordul, kevés a helye, az én orvos férjem is ezt válaszolta nekem, amikor ezt éreztem 39 hetesen. Másnap mentem NST-re, véletlenül, mert elnéztem a dátumot (2 nappal később kellett volna). Gyakorlatilag nem volt szívhangja, az utolsó percben született meg, 4x a zsinórba gabalyodva. Ha várok, egy 4 kg-os, 52 centis makkegészséges kislányt veszítünk el, aki ma már egy 20 hónapos csoda. Megváltozott magzatmozgásokkal, feltűnő mozgáscsökkenéssel orvoshoz szükséges fordulni. 100-ból 99x semmit nem jelent. 1x meg életet ment.
2014. jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben Kérdező!?
2014. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!