Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pont 5 hetesen mit lát a doki...

Pont 5 hetesen mit lát a doki az uh-n?

Figyelt kérdés
Pl. jó helyen van e, hány baba, stb?
2014. jan. 6. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem egy 20 mm-es petezsákot látott az 5-6. héten, meg a 30 mm-es cisztámat, ezen kívül semmit, se szikhólyagot, se magzatot, se semmit.
2014. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak peteszákot látott.
2014. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"petezsákot", bocsánat.
2014. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még csak a petezsák látszik (egy 1-2 mm-es fekete, nagyjából kör alakú folt a hüvelyi ultrahangon), a benne lévő embrió nem. Azt látni fogja, hogy jó helyen van-e, tehát a méhen kívüli terhességet ki tudja zárni. Az, hogy hányan vannak, nem biztos, hogy látszik, hiszen lehet több pete, de lehet egyben kettő.
2014. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is a petezsákot látta a méhben. 1 hét múlva menni kellett akkor már 3mm-es embrio is volt benne és keringés is. :)
2014. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én kereken 5 hetesen voltam először, megállapította a méhen belüli terhességet, a petezsák és a szikhólyag nagyságát, illetve az én babámnak akkor már az ülőmagasságát is le tudta mérni (1,8 mm volt, úgy emlékszem). Rá 1 héttel mentem vissza, akkor már 8,3 mm volt, szívhanggal.
2014. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. jan. 6. 14:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl semmit, de következő héten már igen!
2014. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!