Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes voltam vagy nem?

Terhes voltam vagy nem?

Figyelt kérdés
December 21.én volt egy pozitív tesztem.28.án erősen véreztem.Azóta nem.Ma csináltam még egy tesztet ami negatív lett.Mitől lehetett ez?Terhes voltam és elvetéltem?

2014. jan. 6. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem elmehetett a baba :( sajnálom, menj el orvoshoz, ő tudja biztosan megmondani.
2014. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nov 24én volt egy pozitív tesztem,úgyhogy az volt a 12. késés nap,majd nov 26án negítav volt a teszt és nos 27én 3szor erősebb vérzéssel,mint szokott,iszonyú derékfájással megjött.A kedvem is nagyon rossz lett,le is voltam pár napig gyengülve a doki megerősítette,hogy spontán vetélés volt ami szerencsére rendesen befejeződött,nem kellett művi befejezés. Sajnálom! A doki azt mondta, a tesztek nagyon érzékenyek,már nagyon fiatal terhességet kimutatnak.
2014. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos elvetéltél,nagyon sajnálom.menj el a nődokihoz,hogy megtudja mondani,rendben ment-e le a vetélés,és nem-e kell esetleg művi úton befejezni....sajnos a terhességek egy harmada kori vetéléssel fejeződik be,sokszor a kismamának fogalma sincs a terhességről,mikor már elveszíti a babát,de ezekkel a nagyon érzékeny terhességi tesztekkel,már menszi kimaradása előtt akár 4 nappal pozitív teszt lehetséges,így korábban derül ki a terhesség...Mégegyszer sajnálom....
2014. jan. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!