Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+2 hetes terhes vagyok....

11+2 hetes terhes vagyok. Normális az, hogy szúrkál, és nagyon húzódik a hasam, sokszor nem bírok kiegyenesedni, csak szép lassan?

Figyelt kérdés
Aztán egy hét után elmúlik, és utána újra előjön egy-két napra. Remélem nincs semmi baj. Görcsölni nem görcsölök, és vérzés sincs. Köszönöm előre is!
2009. nov. 30. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok alapján, amit leírtál teljesen normális, a méhed növekszik, sokunknak van ilyen szinte végig a terhesség alatt. Gondolom hamarosan esedékes a 12 hetes vizsgálat az orvosnál, mindenképpen beszélj vele, ha nem akkor a védőnővel vedd fel a kapcsolatot, inkább feleslegesen, mindt későn. Mert ami az egyikünknek jó vagy normális az másnál nem biztos.

Magnéziumot és pihenést javasolnak rá legtöbbször.

Vigyázz magadra és boldog babavárást!

2009. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Normális, ne aggódj, a méhszalagok tudnak ilyen fájdalommal nyúlni. Engem a második trimeszter végéig kísért ez a dolog, a harmadik trimeszter volt nyugis ilyen szempontból.
2009. nov. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!