Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az 1. trimeszteri kombinált...

Az 1. trimeszteri kombinált tesztet aki megcsináltatta annak nem kell menni az Afp vérvételre? A szűrőlapomon szerepel hogy PAPP-A 13,96 ug/mL és 1.25 MoM, és Szabad béta HCG 149,8 mU/ml és 3,37 MoM.

Figyelt kérdés
Jók ezek az adatok? Aki megcsináltatta ezt a tesztet az kérem írjon!
2008. júl. 16. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az első vért a 12.héten vették le és a 16.héten meg a másodikat.Ebből meg is nézték az AFP-t is, nem kellett még ezért külön vérvételre menni.Gondolom ha nem lennéek jók az adataid,akkor továbbküldtek volna a genetikai tanácsadóba!

Ha ezt nem tették akkor nyugi!!

Dokidnak is meg kell mutatnod az eredményt!

Üdv:19 hetes Kismama:)

2008. júl. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Az eredményről nem tudok nyilatkozni neked nekem más eredményeim voltak mivel ikerterhes kismami vagyok. AFP-re persze menned kell hisz kötelező a betöltött 16.héten.
2008. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, hogy az integralt teszt elso fele a kombinalt teszt (triteszt, PAPP-A es UH), amit ugyebar a 11-13. het kozott csinalnak. Az integralt teszt masodik resze az AFP es a genetikai UH, amit a 16. het utan csinalnak. Legalabbis itt Olaszorszaban igy van. A teszt lenyege a velocso elzarodas es a Down-kow kiszurese, amit a vizsgalat 95%-os biztonsaggal tud kizarni. Amennyiben csak az elso felet csinalja meg valaki, ugy csak az elso eredmenybol tudnak kovetkeztetest levonni, es csak 85%-os biztonsaggal.
2008. júl. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!