Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos veszélyeztetett terhes...

Sajnos veszélyeztetett terhes vagyok és sokat kell mennem ultrahangra, ez árt a babának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 9. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nem árthat ha az orvos kéri. Veszélyeztetett terhesként fokozottan vigyáznak rád, de ne félj ezt megkérdezni az orvostól. Kérdezz meg mindent amiben bizonytalan vagy. Én mindent megkérdeztem az orvosomtól, nem nézett bolondnak. Minden kérdésemre válaszolt.

Ami miatt aggódsz, vagy nem tudsz valamit kérdezd meg a nőgyógyászodtól, ő a kompetens válaszolni és ő a szakértő.

Sok sikert a babához

2007. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szia maga az ultrahang nemárt a picinek nemkell félned, és ha már veszélyeztetett terhes vagy, fogd fel az egésszet ugy hogy ez csak egy plussz számodra, hisz a babád mindig folyamatos kontroll alatt van, vigyáznak rá és igyte is nyugodtabb lehetsz, kellemes babavárást..
2007. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem árt, csak hangos neki. Ezt sokan nem tudják. Én csak a kötelezőkre megyek, a 4D-st is úgy csináltatom, hogy kiváltom vele a kötelezőt. Tehát ne aggodj! Drukkolok. Rengeteg veszélyeztetett terhes van, egyszerűen a Te babád nem engedi, hogy mozogj. Enélkül biztos nem pihennél eleget. Üdv, egy 22 hetes kismama
2007. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugika!engem a 34.hétig 2 hetente ultrahangoztak,aztán meg hetente,mert én is veszélyeztetett terhes voltam,és egy makk egézséges kisfiam született,aki már 15 hónapos:)
2008. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!