Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy az első uh-n...

Lehetséges, hogy az első uh-n koraterhességnél csak 1 petezsákot lát a doki, de később kiderül több petezsák is van csak takarták egymást, vagy nem lehetett látni?

Figyelt kérdés
Valaki járt már így?4-5 hetesen még csak 1 pötty, utána meg már több zsákocska. :)
2014. jan. 10. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen. 6-7 hetesen vérezni kezdtem, ambulancián megnézték, rendben volt, szívműködés látható volt(1-et)...másnap mentem dokimhoz, akkor látott 2 magzatot a petezsákban, mind2-nek szívműködése is volt (egypetéjűek voltak).
2014. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen korán még igen a 6. hét után amikor lesz szivhang már biztosan meg mondják hányan vannak.
2014. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van ismerosom, akinek minden uh-n egyel tobbet lattak, igy harman lettek a vegere. 6-dik het, 8-dik het, 10-dik het
2014. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges. 6.héten 1 petezsák 1 szikhólyaggal. 8.héten véreztem,9.héten mentem uh-ra,1 magzat+2szívhang volt. Forgatta a doki az uh-fejet és egyszer csak 2 magzat jelent meg a képernyőn. Az egyikük petezsákja hatamas volt a magzathoz képest. Kiderült,hogy volt mellette mégegy,csak kilökődött,a vérzés is ezért volt. Szóval végül ketten maradtak,jövőhónapban lesznek 1 évesek. :)
2014. jan. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!