Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37+4 hkm vagyok. Miután wc-n...

37+4 hkm vagyok. Miután wc-n voltam láttam, h véres a wc papír. Utána még kétszer voltam akkor már nem volt. Vannak pár másodperces fájásaim, de nem rendszeresek. Mikor menjek be a kórházba? Meddig húzhatom még?

Figyelt kérdés
A bal lábam iszonyúan zsibbad, ez jelenthet valamit?
2014. jan. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Pecsételő vérzés jelentheti, ha nyílik a méhszáj. Én az utolsó hetekben minden nőgyógyászati vizsgálat után véreztem egy kicsit, a második szülésemkor pedig két-három napig folyamatosan vérezgettem szülés előtt. Szóval a vérzés önmagában még nem jelenti, hogy menni kell.
2014. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én amikor ilyet tapasztaltam rögtön hívtam a dokimat berendelt a kórházba és megszületett a fiam!

Bocsánat de ne itt kérdezgess,mert senki nem tudja megmondani,hogy a te szervezeted hogyan működik....irány a kórház!!

2014. jan. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia nekem akkor volt véres a wc papír mikor elment a nyákdugóm bár nekem nem jöttek fájások. Szerdán reggel volt ez péntek hajnalba kezdődtek 1körül a fájások 4kor a kórházba voltunk 3percesekkel és 8:40re lett meg a lányom.

Ha nem folyik el a víz akkor 5percesekkel kell elvileg indulni. Ha nem akar rendszereződni próbálj meg lezuhanyozni aztmondják attól rendeződnie kell ha nem jósló.

Könnyű szülést kívánok :-)

2014. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 3-kal, vegyél egy melegebb zuhanyt, ha elmúlik, akkor csak jósló, ha erősödik, akkor viszont igazi!

A pici vérzés a méhszájból jön, nekem is volt a 36. hét környékétől. A szülésznő előre szólt, hogy ilyen lehet, nem kell megijedni, ha nem erősödik, akkor nem kell vele foglalkozni.

2014. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia mi újság? Rendeződtek a fájások?

Remélem már babázol :-)

3-as voltam

2014. jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Reggelre elmúltak a fájások.
2014. jan. 12. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyákdugóm így kezdett távozni. 2 hét múlva szültem! Pihizz még ha tudsz. Mostmár bármikor kibújhat!
2014. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!