Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósok, ti mennyi vizet...

Várandósok, ti mennyi vizet isztok meg egy nap?

Figyelt kérdés
Én, ha nagyon erőlködöm sem tudok napi 3-4 pohárnál többet lenyomni (nem csak vízből, másból se), ami max egy liter. Tudom hogy ez nagyon kevés, de mindig elfelejtek inni, egyszerűen nem vagyok szomjas. Hogy veszitek rá magatokat az ivásra?
2014. jan. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem könnyű dolgom volt, mert a munkahelyemen egymást figyelmeztettük mindig, hogy igyunk. Itthon pedig mindig a közelemben volt egy két literes ásványvizes palack, így szem előtt volt, nem felejtettem el.
2014. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Itthon alig ittam, mikor visszamentem dolgozni terhesen a GYED lejárta után, akkor naponta 3 liter simán lecsúszott.
2014. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a reggel már ivással kezded akkor többet fogsz kívánni napközben is. Igyál meg éhgyomorra egy nagy pohár vizet.
2014. jan. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél egy pohár vizet olyan helyre, ahol gyakran jársz. Ha arra jársz, idd meg, és töltsd meg ismét a poharat!
2014. jan. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyan igy vagyok vele en is... egyszeruen nem tudok tobbet inni 1 max masfel l viznel....

14+5hkm

2014. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok en is!!! Parom cseszeget vele, egyszeruen nem erti meg hogy nem vagyok szomjas. Alapjaraton napi 1 pohar folyadeknal nem nagyon iszom tobbet. Most kinkeservesen megiszom a napi 1-1,5 litert de nekem szenvedes es nagyon faj tole a fejem ki tudja miert...
2014. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mondjuk ha a fejed fáj tőle az fura, csap vizet isztok? nem lehet h szennyezett?
2014. jan. 12. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!