Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes babás vagyok (első...

10 hetes babás vagyok (első baba), az orvosom mondta hogy vasat+folsavat szedjek. Szedtem is, de elfogyott gond ha 2 hétig nem szedem? Elfogyott és nincs receptem a dokihoz 2 hét múlva megyek.

Figyelt kérdés

vagy addig milyen vitamint javasoltok?

első baba így eléggé aggodom


2009. dec. 1. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Sem a vas, sem a folsav nem receptköteles. A babának az első 12 hétben van leginkább szüksége a folsavra. Vitamint szedhetsz mellette.
2009. dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sokféle terhesvitamin van, de az orvosod majd elmondja, hogy ő milyet támogat. Ha egyenlőre csak folsavat vasat javasolt, akkor vegyél a patikában. Én is csak a 12. hét után kezdtem el terhesvitamint szedni, a dokim előtte csak C vitamint meg folsavat javasolt. 33 hetes kismami
2009. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de amit én szedek az receptköteles

megtudod írni a nevét annak amelyikhez nem kell recept

köszi

2009. dec. 1. 12:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Femibion 800-at szedek, + MagneB6-ot.Szerintem ez igy együtt teljesen megfelelő egy várandós kismamának, persze a megfelelő étkezés mellett.

2009. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak bementem a patikába és kértem folsavat. Van többféle is, különböző dózisúak. Már nem tudom pontosan milyen tipusút szedtem, mert 20 hete volt.
2009. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!