Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsíros kenyeret kívánni...

Zsíros kenyeret kívánni terhesség alatt, ki volt így? Milyen nemü lett a babája?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 10:01
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Atyaég......
2014. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sokszor kívántam a zsíros kenyeret almával a terhességem alatt, és kislányom lett. De szerintem a kettőnek nem sok köze van egymáshoz.
2014. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom, hogy a zsíros kenyérnek semmi köze a baba neméhez. Én mindig mást kívánok. Hol édeset, hol sósat. Védőnő szerint mindig azt kívánja a kismama amire éppen szüksége van a szervezetének és a babának. :)
2014. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez is valami babona? Ezt még nem hallottam.

Én egyetlen egyszer kívántam meg a zsíros kenyerek, még sült szalonnát is ettem hozzá, sok pirospaprikával megszórva és paradicsommal. Se előtte, se utána nem szerettem a zsíros kenyeret. Kisfiam született :)

2014. jan. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer sem kívántam zsíros kenyeret, egyébként a 3as válaszolónak van igaza.

Nálam a ropi, fagyi, sonkás chips,csoki, majd a vége felé: hagymás tojásrántotta, friss kenyér, mostanában meg a sajtos dolgok. Képes vagyok napokig minden étkezésre ezt enni.

:)

2014. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én sokat ettem az elején zsíros kenyeret, savanyú káposztával, és fiunk lesz. De szerintem az égvilágon semmilyen összefüggés nincs.
2014. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a baba neméhez. A kismama mindig olyan ételeket kíván, amire a szervezetének szüksége van. Ezek szerint neked valószínűleg zsírban oldódó vitaminokra van szükséged. Ha pl. epret kivánsz, akkor folsavra, ha tejtermékeket, akkor kalciumra, ha csokit, akkor c-vitaminra vágyik a szervezeted. (a csokiban nincs c-vitamin, de a szervezet mégis gyakran így jelzi a hiányt)
2014. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igaz én nem kívánom, de van mikor eszem. Mondhatni ezen nőttem fel, a jó kis házi zsíroskenyér nagyon finom.

Egyenlőre még nem tudjuk a nemét.


17 hkm

2014. jan. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia, én kívántam, de amúgy is szeretem. :)

A csípőset kívántam még nagyon, lányom lett, de ez szerintem egyáltalán nem függ össze.

2014. jan. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1 nő ismerősőm baracklekvárt és zsiros kenyeret evett,terhesen és fiú lett.
2014. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!