Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Medence fekvésü a babám,29hét+...

Medence fekvésü a babám,29hét+5napos vagyok. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
ez a második terhességem,az elsö sima szülés volt és be is fordult idöbe.ma voltam ultrahangon és azt mondta hogy medence fekvésü.még megfordulhat?mert azt mondta a doki hogy már megkellett volna.

2014. jan. 13. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az utolsó pillanatig megfordulhat és nem is biztos, hogy érezni fogod. A Fiam a 32. héten fordult be, de nem éreztem. De hallottam olyat, akit a földszinten megultrahangoztak szülés előtt (már fájásai voltak és faros volt a baba) és mire felértek a szülőszobára a 3. emeletre, a baba befordult. Egyébként második gyereknél van, hogy bevállalják a természetes szülést is a dokik, ezt kórháza válogatja. Én a MÁVban szültem, ott nem vállalják, automatikus császár.

Próbáld ki, hogy esténként 5-10 percig 4kézláb fekszel, mert úgy lóg a pocid és a babának nagyobb helye van megfordulni. Az eredmény persze nem garantált :o)

2014. jan. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm második babája a 41. héten fordult meg. Második gyerek általában később fordul be, mint az első.
2014. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem valamikor 38-40 hét között fordult meg és bár nem volt kicsi (3550g és 52 cm-vel született) én bizony nem éreztem. Már meg volt minden előkészület a császárhoz, aztán egyszer csak kiderült, hogy szerencsére nem kell. Ez alapján még simán megfordulhat, de ha nem és császár lesz akkor is minden rendben lesz.
2014. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!