Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afp 15 hetesen? Pont a 15....

Afp 15 hetesen? Pont a 15. hetet töltöttem azon a hétfőn amire mennem kellett afp re de azt olvastam ez tul korai és rossz lesz az eredményem ez valóban igy van mert most nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hááát.... nem valószínű, hogy olyan fényesen jó lesz eredmény. Az én dokim elmondta 3-szor is, hogy kerek 16 hetesen menjek, esetleg max +3 nap...

Persze nincs akkora jelentősége ennek a vizsgálatnak, mint amekkora felhajtás van belőle...

Bocs, hogy nem tudtam többet segíteni!

2009. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is aggódok, engem meg 16+5 -re jegyeztek elő. Az nem sok? Én is úgy tudtam hogy pont 16-nak kell lenni, de nálunk csak hétfőn és kedden veszik le a vért én meg szerdán töltök be mindíg egy hetet, és nem 15+6-ra hanem 16+5 re jegyzett elő a védőnő. Már most parázom az eredménytől.
2009. dec. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is előbb mentem 4 nappal és alacsony lett az eredmény.
2009. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz rossz az eredmény!!!! Én is így jártam, mert ízt gondoltam, ha betöltöm a 15. hetet, az már 16. hét. A védőnőmnek mondtam is, bár nálam nem volt lényeges, mert volt genetikai vizsgálatom (CVS). Szóval meglepő módon azt mondta a védőnő, hogy régen korábban csinálták, nem a betöltött 16. héten, és sokkal jobbak voltak az eredmények. Neki is korábban volt, mert ő régebben szült. Szóval szerintem ne ijedj meg emiatt. A 18. heti ultrahang az sokkal fontosabb lesz, ott viszont várd meg, hogy betöltsd a 18. hetet.

Minden jót!

(29 hetes mami)

2009. dec. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja! És tökéletes lett az eredményem!
2009. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az afp-re 16-17 hetesen kell menni pontosan akkor lesz jo az eredmeny!
2009. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
háát köszi a válaszokat nemlettem túl nyugodt maradt a reménykedés.ma hozztam el a többi vér eredményem minden negativ,remélem ezzel sem lesz baj.ha rossz az eredmény mégegyszer vesznek majd vért??mert addigra meg elmulok 16.,
2009. dec. 3. 13:09
 8/8 A kérdező kommentje:
0,55 lett az afp-m elmenntem 4 d uh -ra és csináltak teljes genetikai uh-ot,ahol aztmondta a főorvosnő ez az afp egy baromság annyira megbizhatatlan elavult vizsgálat már hogy nemsoká el is törlik,ugyhogy ha valakinek ne adj isten nem a legfényesebb lesz az eredmény ne ijedjen meg
2010. jan. 3. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!