Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt már néha fájdalmas...

Kinek volt már néha fájdalmas a rugás?

Figyelt kérdés
a kisbabàm nèha egymàs utàn ugyan azt a pontot kèpes megrugni nagyon erössen ès màr fàj nèha a 3dig utàn a rugàsa.volt valakinek ilyen erös babåja?hogy viselkedett kèsöbb a hasban meg aztàn a születèse utàn?kèt òränkènt aktivkodik nagyon,eddig kisfiút mondtak meg pont nemtom hàny hetes vagyok,mert 3rom szülèsi dàtumom van.kb 21-22 hkm

2014. jan. 20. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Borzasztó ez a helyesírás! Hány éves vagy?

Különben mindenkinél előfordulnak fájdalmas rúgások, különösen a vége felé.

2014. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ilyen korán. A 34. hét után kezdett el fájdalmas lenni. 22 hetesen még nem fájt egyáltalán, de lehet, hogy nálad eltalál mindig vmi ideget : ) 36+4 hetes vagyok, fiút mondtak.
2014. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 3-4 hete fájdalmas a babám mocorgása. Nem is a rúgás inkább a forgolódás, helyezkedés fáj időnként.


37hkm

2014. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
20 vagyok sietès miatt irok igy.ezt szoktam meg telefonon,ha hivatalos valamit irok,akkor helyessen irok.
2014. jan. 20. 09:11
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Miért sietsz? Kiírsz egy kérdést, akkor gondolom várod rá a válaszokat. Hová sietsz közben?
2014. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A második terhességem végén a 37-38. héten már nagyon fájt szinte minden mozdulata,meg nagyon nyomott már.Te ég csak kicsit vagy túl a felén,ha most fáj,akkor gondolhatod mi lesz később.:-))))Boldog babavárást
2014. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt h fájt már a végén 38 hétre szültem. A baba eszméletlen erős az első perctől emelgeti a fejét karral tartja magát.
2014. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fúú, ez nagyon off és nem a kérdezőnek szól (elsősorban).

Hülyét kapok attól, hogy bocs, sietek, ezért írok úgy,mint egy iskolázatlan száz évvel ezelőtt. De amúgy tudok ám helyesen...


Hogy lehet valaki ilyen slendrián?! Ha tudsz helyesen írni, akkor írj úgy! Minden esetben! Ha nem megy, akkor tanulj meg. Az emberi igénytelenség netovábbja. És a butaságé is. Gondolom, a gyereked, mint következő generáció, hasonló mentalitásban fog felnőni szegény. Néhány évig még az iskolapadot kellett volna koptatni, nem az ágyat.


És kicsivel kevesebb Való Világ és hasonszőrű kulturális műsor...

2014. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mehetem is volna tovàbb 5tös diplomàval simàn.nem èrdekelnek a flegma beszolàsok soha nem is èrdekeltek az ilyen szemèlyek akik csak beszologatni tudnak azoknak...hagyuk
2014. jan. 20. 16:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetes kora óta csinálja ugyanezt. Most szinte mindig mocorog,nyújtja a helyet,sokszor fáj,nem tudom miért néha meg is ijjedek akkorát rug. Néhaolyan érzésem van hogy beakad a lába. 32+3 hetes nem hiszem hogy 40ig huzzuk. Nővéremnek szintén hasonloan erős volt a kisfia odabent, mikor hazajöttek szülés után unokaöcsém forgatta a fejét magátol,hason is.
2014. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!