Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki nem oltatott, elkapta a H1N1-et, és szövődmények nélkül meggyógyult? Ha igen, megtenné, hogy leírja hogyan zajlott le nála a betegség?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 10:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Szia, nem éppen a kérdésre fogok válaszolni, de hátha érdekel. Én 27 hetes vagyok engem is foglalkoztat a dolog és nem merem beadatni az oltóanyagot egyenlőre. Most olvastam egy cikket, nézd meg.


[link]

2009. dec. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy vki már megelőzött ezzel a kérdéssel.
2009. dec. 3. 10:48
 3/17 anonim ***** válasza:
17%

Azt tudom hogy gáz van, de tényleg ekkora? Ahol lakom, ma zárták be az egész kórházat. Én már tényleg alig merek utcára menni. Vaklárma, vagy mi lesz itt!??!?!?

Boldognak kéne lennem én meg rettegek lassan!!!

2009. dec. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehet azt gondolni, hogy vaklárma? Hány kismamának és babának kell meghalni, vagy lélegeztetőgépre kerülni ahhoz, hogy tényleg elhigyjétek, hogy járvány van. Az sem állapot, hogy nem nagyon mentek utcára, ha mégis menni kell valahová, elég ha 1 beteg ember rád köhög, vagy tüsszent, aki beteg.
2009. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Vaklárma???Hány szerencsétlennek kell még meghalnia?Nem értem az embereket.

Kismamák!Férjeitek, hozzátartozóitok is hazavihetik nektek, lappangási idő alatt.Vagy őket is kizártátok a lakásból?

Ma mondta az egyik kismama kezelőorvosa, hogy a betegen kívül mindenki beoltatta magát a családban.Vagyis akkor lehetsz a legnagyobb biztonságban, ha saját magad vagy védve.

2009. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

50-70 ezer ember esett át a víruson 16 halt meg!

Nem vaklárma, de egy kcsit fel van fújva, mint minden Mo-on.

2009. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ide is belinkelem.


[link]


Nem vagytok könnyű helyzetben, és nagyon meggondolnám. Én nem adattam be a családban, pedig a babám 16 hónapos, még én is vacilálok:(

2009. dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Én ugyan nem vagyok terhes, de a napokban eldöntöttem, hogy beoltatom magam és a férjem is a másfél éves lányomon még erősen gondolkodom.

Igaz ami igaz, hogy minden évben van influenza járvány, de ennyi kismama még soha nem volt egyszerre kórházban influenza vírus miatt és pláne nem lélegeztető gépen. Lehet itt kardoskodni az oltás ellen, szerintem ez a vírus nem vicc. Mondom ezt úgy, hogy az elején szikla szilárdan elhatároztam, hogy én tuti nem oltatok.


Nekem sok kismama van a környezetemben, de senki nem oltatta be magát. Ennek ellenére Élik a mindennapjaikat, napi szinten járnak plázába, bevásárlóközpontba és mindenféle karácsonyi vásárba. Na ezt nem értem. Hány kismamának kell még meghalni, hogy belássuk végre, hogy ez nem vicc. Aki nem oltat legalább vigyázzon magára és lehető legminimálisabbra csökkentse az esélyét annak, hogy elkapja a vírust.

Remélem mindenki átvészeli ezt a nyavaját oltással vagy nélküle. Mindenkinek jó egészséget és vírusmentes ünnepeket kívánok!

2009. dec. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden azért kesze-kusza, mert eleinte ellenezték, most meg támogatják az oltást a kismamiknak. Ezért félnek az emberek, mert nem értik az orvosok bizonytalanságát. Ha normálisan kampányoltak volna az elejétől, hogy KELL az oltás, már rég nem ez lenne!!! Ez az én véleményem
2009. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy a kérdésre senki nem válaszol :(
2009. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!