Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért szurkál sokszor a jobb...

Miért szurkál sokszor a jobb oldalam, a petefészek környékén, a szélén? 9 hetes terhes vok, barnázgatok wcpapír szinten, doki szerint minden ok, a baba méhen belül nő, a vérezgetés sem a méhből jön. Lehet köze a két dolognak egymáshoz?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

ha a doki szerint minden ok, akkor ne foglalkozz vele.

Gondolj bele, milyen változások mennek most végbe ott: a méhed naponta n, a baba is ebben a korban napi 1 mm-et biztos. nyúlnak a szalagjaid, össze vissza rendeződnek a beleid a petefészked, stb. Csoda hogy érzel egy kis kellemetlen szurkálódást? :) Wc papíros barnázás (rózsaszínezés) nekem is volt a 9.hét tájékán, kb 3 napig tartott, én nem mentem orvoshoz mert meg sem fordult a fejembe hogy nem normális, mire észbe kaptam már elmúlt. Viszont abban a három napban igyekeztem minél többet feküdni. Lehet hogy cska egy hajszálér pattant el. A lényeg, hogy amíg barnázol, kíméld magad, ne takaríts, ne ácsorogj a buszon órákig, ha melózol, akkor is inkább fél fekvő helyzetben tedd, pihenj sokat. És hallgass az orvosra, ha ő megnézett, és nincs baj, akkor úgy is van.

2014. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a legelején amikor először voltam dokinál a terhesség megállapítása céljából és mert fájt a hasam, azt mondta a doki, hogy azért fáj a petefészkem, mert valószínűleg abból származik a petesejt amelyik megtermékenyült. Most 11 hetes terhes vagyok és most is fáj időnként.
2014. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, nekem is pont ezt mondta, amit az utolsónak :) nekem is 2-3 hónapig nagyon szurkált
2014. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!