Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyíregyházi kismamák, kell e...

Nyíregyházi kismamák, kell e 36. heti kenetvétel szülés előtt?

Figyelt kérdés
Amikor 2011-ben szültem, akkor nem vettek kenetet, nem volt gond belőle. Most új védőnőm van, állítja fognak ilyet csinálni. Tapasztalatok? Mikorra van eredménye? Ha szülésznő csinálja az első nst-t, akkor elvileg ő csinálja? A válaszokat előre is köszönöm!

2014. jan. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
kell. akkor nézik meg, h fertőzött vagy-e, ha igen, kapsz antibiotikumot, h a szülőcsatornán áthaladva ne kapja meg a babád
2014. jan. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tica0121 ***** válasza:
Kell, nekem kb 3 nap múlva volt eredményem. A saját orvosom vette a kenetet nst után! Ha nem csinálják maguktól, akkor szólj, hogy csinálják meg! :)
2014. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 22. 15:05
 4/4 Tica0121 ***** válasza:
Na csak azt nem értem, hogy miért csak 51%-ban volt hasznos a válaszom....
2014. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!