Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mikor lesz ebből...

Szerintetek mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés

40+0 hetes vagyok. Ma voltam dokinál,aki azt mondta ultrahang közben,hogy annyira lent van már a baba feje,h meg sem tudja vizsgálni már. Megnézte a köldökzsinórban az áramlást, ami jó volt.

Néha görcsöl a hasam és ennyi. Csütörtökre vagyok kiírva és akkor is kell befeküdnöm. Nagyon mennék már szülni :)

Szerintetek?


2014. jan. 21. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik pillanatban.
2014. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Így a fájások ellenére is? Mert tényleg úgy érzem, hogy szuperül vagyok, egy fájás sincs. A nyákdugó is megvan ( figyeltem ezerrel) Ha elfolyik a magzatvíz az csak úgy simán bármikor lehet? Így is,h megvan a nyákdugó?

Első baba :)

2014. jan. 21. 16:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, eggyutt erzek veled. En mar 40+4 en vagyok es pont ma tettem fel egy ilyen kerdest.

Barmikor szulhetunk! Kitartast.

2014. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sok nönek nem megy el a náykdugó és az sme jelent semmit hogy jól vagy, egyik barátnöm este 10 kor még étteremben vacsizott és reggel 5 kor már a karjában volt a kislánya. Hazamentek lefeküdt és 2 óra után arra ébredt elfolyt a magazatviz. semmi elöjele nem volt. Bármi lehet, somán beindulhat egyik pillanatról a másikra.
2014. jan. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jaaj, bárcsak így lenne ahogy írod utolsó :)


Második, kitartást Neked is, remélem mihamarabb babázhatunk :)

2014. jan. 21. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Nalam semmi jele nem volt a szülésnek, se egy görcs, se fajas, se semmi. Aztán egyszer késő este felálltam az ágyból es elfolyt a viz. Reggel fel 4kor meg megszületett a fiam :) 40+5 napos voltam akkor
2014. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia. Hát lassan babázhatsz:) mikor a lányom született semmi előjele nem volt. Hajnali 3-kor arra ébredtem hogy szivárog a magzatvíz. Fájásom egyáltalán nem volt. Mondjuk engem császároztak. Kívánom hogy könnyű szülésed legyen, minden gond nélkűl.
2014. jan. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia, hogy vagy? valami valtozas?

Nalam meg semmi. :((((

2014. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Január 29.én született meg a kislányom. és nálad mi a helyzet?
2014. febr. 20. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulalok a bbabahoz!!!!!! :) Nekem januar 24.-en szuletett meg a kislanyom. Extra konnyu szules volt, 5 ora alatt meglett!

2014. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!