Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fokú barnázás lehet...

Milyen fokú barnázás lehet még normális terhesség alatt? Vagy minden esetben gondot jelent?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, néha-néha barnázom, de csak nagyon enyhén. A wc papíron soha nem látszik semmi, viszont bugyin, tisztasági betéten igen. De csak nagyon halványan, 1-2 pici folt, pecsételés. Nem tudom, hogy kell-e aggódnom, vagy ez még normális? Nektek is volt ilyen?
2014. jan. 21. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi esetben nem normális attól, mert gyakori. A dokinak mindenképp meg kell említeni.
2014. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia. A terhesség alatt semmilyen vérzés NEM normális. A barnázás is vérzés. Nekem minimális barnázásom volt, hematoma miatt.
2014. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a barnázás soha nem normális terhesség alatt. Inkább megmutatnám dokinak, és ne legyen semmi gond, mint hogy ne lásson orvos, és valami baj legyen.


Sok esetben némi progeszteronpótlás elég (lehet más oka is), ezt viszont csak orvos írhatja fel.

2014. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!