Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is így volt? Mindenkepp...

Másnál is így volt? Mindenkepp említsem meg az orosnak? Baba mozgás.

Figyelt kérdés

Múlt hètfõn lette biztos hogy amit erzek az a baba, akkornagy buli volt majd csütörtöjig semmi akkor zenèt tettem a pocakra arra reagàlt, pènteken mocorgott, szombaton semmi vasàrnap alig, hètfõn megint beindult szinte egèyz nap pörgött ha ültem vagy feküdtem àllva mèg nem èrzem, mèg ejszaka is felèbredtem rà, tegnap is nagy volt a buli,ma megint szinte semmi èppehogy èrzem neha. Ma lèptem a 20 hètbe elöl van a lepèny, holnap megyek az orvoshoz....

Hogy ilyen hullàmzó baj? Esetleg betekeredhet azèrt lasyul le? Vagy ez mitõl van? Elsõ baba a vèdõnõ ,eg nem segít semmit.


2014. jan. 22. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen normális, minél nagyobb lesz, annál többször fogod érezni, most is mocorog, csak még nem annyira erőteljesek a rúgásai, ezért nem mindet érzed

ha megnyugtat, meséld el a dokinak, hogy mit érzel, de az eleje ilyen hullámzó még

2014. jan. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az első időszakban ez teljesen normális, a lepény miatt valószínűleg még kevésbé érzed

én a 22. hétig nem is nagyon éreztem, mostanra naponta min. 4-5 alkalommal vannak időszakok, amikor aktív, nagyjából már ki lehet számítani, hogy mikor van fent, a többiben meg alszik

ne idegeskedj, vagy ha nagyon parázol, akkor a szívhangfigyelő megnyugtathat - én mindig belehallgattam a babámba, ha úgy gondoltam, nem olyan aktív, mint máskor

26 hkm

2014. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ugyan igy voltam ,elöl tapado lepény, 22.héttöl mindennap éreztem. én megkérdeztem az orvost aztmondta tök normális ne aggodjak. na most örülök ha van egy szabad órácskám mert annyit és annyira mozog vagyis inkabb mar érzem minden mozdulatát hogy alig birok pihenni.

33hkm

2014. jan. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, teljesen normális. Nekem egy hónapon keresztül itt ott mocorgott, akkor napokig semmi, a 21. héten keztem napi szinten érezni.. Azt is olyankor mikor pihenek, fekszek.. :) 23+5 hkm
2014. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!