Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama vagyok, kiderült hogy...

Kismama vagyok, kiderült hogy candidam van. Kezelni csak 12 hetes terhességnél lehet? Más is járt ebben a cipőben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 23. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekeem terhesség elején, 6-7 hetesen volt. Simán sikerült kikezelni.
2014. jan. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mivel kezelted? Nekem a canesten combit mondták,de azt csak a 12 héten lehet.
2014. jan. 23. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
én is terhességem elején lehettem,kb.2 honapos terhes,és kupot kaptam rá,aztán nem jött elő később.simán kilehet kezelni,gyorsan.
2014. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet kezelni most is, de csak azzal, amit kimondottan felír az orvos. Recept nélküli sz*rokat tilos használni.
2014. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt 7hetesen Lactoffelt irtak ra
2014. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok, valami kúpot írtak de nem emékszem a nevére.
2014. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni és nem otthon kezelgetni magadat!

Kisbabád lesz és ezt vedd komolyan!

Ha nem orvos mondta, hogy candidád van, akkor lehet még számos más kórokozó is a pakliban, amelyek, ha fertőzést okoznak és elkezd a fertőzés-gyulladás felfelé vándorolni, akkor könnyen lehet spontán vetélés a vége!

A fertőzés amúgy sem játék, kismamaként, meg pláne nem az!

El kell menni orvoshoz!

2014. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tuti candida kenet vételből derült ki.
2014. jan. 23. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem petefészek gyulladásom volt és azt mondta az orvos, hogy 12. hétig semmit nem ír fel. Ő addig nem szokott a kismamáknak semmire semmit adni, mert bajt okozhat. Dr. Czeizel Endre genetikus meg azt mondta, hogy simán kezelni lehet, mert egy kezeletlen fertőzés (vagy gyulladás) sokkal nagyobb bajt okozhat.
2014. jan. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!