Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérhetek ötleteket, hogy hol...

Kérhetek ötleteket, hogy hol tudok kismama esküvői ruhákat venni? Tapasztalatok Budapesten?

Figyelt kérdés

Néztem több honlapot. Nem szeretnék nagyon csicsás habos esküvői ruhát, csak amolyan szolidat, kismamásat.

nagyon köszönöm annak, aki tud segíteni.


2014. jan. 28. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az egyszerű kismamás esküvői rucik még nem kismamaként is nagyon tetszenek. :)

Amúgy Boglárka szalont nézted? Nekik a legnagyobb a választékuk Budapesten, az áraik is nagyon jók, az öltöztető csajszik a szalonban állati kedvesek. Nekik tutira van valamijük a számodra. :)

2014. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várj, venni szeretnél? Lehet náluk azt is, csak úgy persze drágább jóval. :S Bocsi, bérlést írtam! :(
2014. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, megnézem. Igazából a bérlés is teljesen jó, csak találjak valami szép visszafogottat.
2014. jan. 29. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!