Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eg napja kesik. Lehet mar...

Hedbébi kérdése:

Eg napja kesik. Lehet mar esetleg tesztelni? Vagy jobb varni meg parnapot? Mi a biztos. Gabriel tesztrol mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én másfél hete csinátam egy pozitív tesztet, úgy hogy két napot késett a mensi. (pont Gabriel-teszt volt), de lehet, hogy csak petefészekcysta okozta nálam, hogy pozitív lett, még sajnos várnom kell a biztosabb eredmányre.
2014. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FKKTorp ***** válasza:
Nyugodtan tesztelj, de ne ess kétségbe ha még esetleg negatív, mert lehet későn fogant. Nekem a gabriell nem vált be. Xepilt használtam.
2014. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg már tesztelhetsz, ha halványan is, de ki kellene hogy mutassa. Persze olyan is előfordulhat, hogy késői ovuból fogant babucit még nem mutat ki.

Hőgörbét nem vezetsz véletlenül? Abból is kiderülhet már sok minden ilyenkor.

Nagyon drukkolok, hogy várandós legyél... :)

2014. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es ha esetleg negativ lesz a teszt. mikor javasolt ujra tesztelésre? ami biztos ha késöi fogantatásról lenne szó?
2014. jan. 31. 13:34
 5/9 A kérdező kommentje:
Szió. nem sajnos hőgörbét nem vezettem.amit mamár bánok! kellett volna tudom! én is nagyon szeretném,hogy egy pocak lako miatt késsen. :) párom azt mondja várjunk még a tesztel legalább vasárnapig! De őszintén én már kiváncsi vagyok,de nem szeretném ha korai lenne a teszt eredménye.
2014. jan. 31. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
egy hét múlva
2014. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem vált be a Gabriel teszt... amit vettem pont selejtes volt, gondolom én, mert aznap teszteltem még egy xepil-el is és az erősen két csíkos volt :) És nem utolsó sorban azt hiszem a Gabrielt kétszer annyiért vettem.

Sok szerencsét!

2014. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj nyugodtan, ha nem mutat ki semmit, max. pár nap múlva ismételj. Én nem bírtam ki, egy nap késésnél teszteltem, nagyon halványan pozitív volt. A Gabriel-t nem ismerem, én Clearblue-t használtam.
2014. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Gabrielről itt mindig rosszat olvasok. Nekem a Kék csík nagyon bevált. Olcsó és sosem vert át. Nekem a gyógyszerész mondta, hogy ezt tartja a legmegbízhatóbbnak. Nemvárt előtt 1-2 nappal hajnali 3 körül nagyon halvány pozitív tesztem lett. 2 nap múlva más sokkal erősebb volt. Nov. 17-i peteérésből, november legvégén lett pozi a teszt.
2014. febr. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!