Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! 7 hetes terhes...

S. O. S! 7 hetes terhes vagyok, es ma az orvosom magas vernyomasra Valeriant irt fel amibol be is vettem 2 szemet mar. De aztan azt olvastam hogy nem ajanlott terhesseg alatt! Ti szedtetek-e terhesen vagy tudtok tanacsot adni ez ugyben?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne,mert mar tiszta ideg vagyok ugyanis volt 4 eve egy vetelesem es akkor is szedtem.....Lehet hogy akkor is ez volt a baj? :(

2014. febr. 4. 21:13
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
A nőgyógyász írta?
2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Az orvosod jobban tudja ! Sokszor írnak fel olyan gyógyszert, ami nem ajánlott terhesség alatt. De a kockázat kisebb gyógyszerrel, mintha kezeletlenül maradsz. Ne stresszelj és bízz meg az orvosodban.
2014. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
86%
A valeriana nem nyugtató? Magas vérnyomásra dopegitet szoktak írni. Az gyenge vérnyomáscsökkentő, nekem azt írták.
2014. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Igen a nogyogyasz irta fel,de ha tenyleg nem ajanlott inkabb nem szedem.......
2014. febr. 4. 21:18
 5/34 anonim ***** válasza:
45%
Ledoktoráltál? Ha nem, akkor azt szedd, amit az orvosod felírt ! Többet ártasz mint használsz ha nem szeded !
2014. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Nekem terhesség alatt a magas vérnyomásra a dopegitet írta fel a doki.
2014. febr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
Hát elég érdekes hogy ezt írta fel magas vérnyomásra. Nem kérdezed meg a házidokidat, mit javasolna? Azért több száj...És tudjuk hogy a dokik sem tévedhetetlenek.
2014. febr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Holnap menj el a háziorvoshoz és kérdezd meg! Addig nem vennék be belőle, én is úgy tudom, hogy várandósság idején tiltott a macskagyökér!
2014. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
20%
Szia! Lehetőleg kerüld a gyógyszereket, különösen most.Használj inkább gyógynövényeket.
2014. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
44%
Mennyire magas a vérnyomásod?nekem antibiotikumot írt, de nem erre, én nem szedtem be, még most sem.Inkább sárgatest pótlást kellett volna írnia, ha már volt vetélésed.(Duphaston, Crinone,...)Pihenj sokat és ne idegeskedj,és mérd otthon is a vérnyomásod.Egyébként első 12. hétben nem nagyon szabad semmit bevenni.Ha tudod, szerintem ne vedd be,esetleg kérj un. táskás mérést.1 napra feltesznek egy táskába mérőt és így pontosabb az eredmény,mint egy mérésből.Próbáld húzni az időt és persze figyel magad, s ha van lehetőséged menj el masszásra.Sokat segít,oldja a feszkót, izmokat.
2014. febr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!