Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismama vagyok!...

15 hetes kismama vagyok! Mikor fogom érezni, hogy mozog a babám!? Érezhetem egyáltalán már? Ilyenkor már télleg hall engem ha beszélek hozzá!?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen éreztem először.Nem voltam benne teljesen biztos,hogy már az,de utána mindig egyre erősödött.Először csak olyan érzés,mintha pillangók repkednének.Nekem ez az első terhességem.25,3h. km.
2009. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is az első terhességem!!
2009. dec. 7. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
megint én vagyok.Ird be a Google-ba,hogy az embrió fejlődése hétről-hétre
2009. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 20. hét körül kezdtem érezni, előtte még nem voltam biztos benne, hogy ő az. Első babánál állítólag azért kezded később érezni, mert még nem tudod, mire figyelj. Védőnőm javaslatára azt csináltam, hogy esténként 10-15 percig teljes csöndben lehúnyt szemmel csak befelé figyeltem. Ha van valami, amit mindig érzel, az már ő! Ahogy az első hozzászóló írta, mintha pillangó szárnyai rebbennének a pocakodban. Boldog babavárást! Egy 3 hónapos kislány édesanyja
2009. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 19.héten éreztem. Azóta hol többet, hol kevesebbet mocorog, s imádom:)

Boldog babavárást!

2009. dec. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első babánál még szorosabbak a még szövetei, ezért is lehet később érezni a mocorgást. Én a betöltött 20. héttől érzem egyértelműen. Nekem olyan, mintha tikk lenne a hasfalamban, mintha összerándulna egy izom. A férjem is érzi, ha a hasamra teszi a kezét, de még csak fekvő, nyugis helyzetben tűnik fel, hétköznapi teendők közben, buszon, házimunkában, képernyő előtt ülve nem.


21h km

2009. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen, úgy, hogy nem csak valami olyasmit, hanem 3 határozott mozgást 18+5 hetesen éreztem (Előtte kaparászást, belülről cirógatást néha talán...) Azóta már szépen megerősödött a drágám, néha már úgy érzem lerúgja valamimet, de így is nagyon gyönyörű érzés. 34 hetes kismami
2009. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 13,5 hetesen éreztem éjszaka 3 érintést, aztán 2 hétig semmi, és épp 15 hetesen reggel, félig hasra fordulva jött vagy 6-8 "boxolás", ekkor lettem igazán biztos benne... Azóta eltelt 4 nap, és semmi, esetleg kisebb remegések, de ezügyben bionytalan vagyok...

Hamarosan érzed, figyeld magad!

Jah, nekem is első baba, és nem vagyok vékony... Nem hiszem, hogy ezen múlik.

2009. dec. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!