Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol a baba? Úgy értem ahol a...

Hol a baba? Úgy értem ahol a legtöbbet rugdos ott a keze vagy a lába van általában? 23km

Figyelt kérdés
Tudom h forgolódik folyamatosan de mégis....
2009. dec. 7. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
ezt leginkább TE tudnád megmondani. Igy hogy nem látjuk nekünk elég nehéz bármit is mondani hogy épp mijével tapos a gyomrodba....
2009. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem érezni és nem is látni még annyira,csak megremeg a hasam...ezért nem tudom én sem.

Van hogy a bal oldalt van hogy a jobb oldalt vadul...

2009. dec. 7. 22:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyértem azt nem érezni hogy láb-e vagy kéz...
2009. dec. 7. 22:07
 4/7 anonim válasza:
A fejét hamarabb meg tudod tapogatni, de csak 6hónap felett. Mivel nem közvetlenül a pocakod rugdalja, hanem ott van még közte a burok is így nem lehet megkülönböztetni. De ha esetleg kitapogatod a buksiját akkor tudsz következtetni, hogy melyik dudor mi lehet a pocakodon.
2009. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
még nem érzem a fejét,annyira még nem nagy a babóm de már alig várom:)
2009. dec. 7. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sosem tudtam, hogy hogyan is helyezkedik el, a legvégén is csak a szülésznő mondta meg, mert minden irányban "rugkapált", szerinte a fenekével is tud "rugdosni". Lényeg, hogy mozogjon. :o) Jó várakozást!
2009. dec. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az én babám például félkiflibe van hajolva. A feje, a keze és a lábacskája a jobb oldalon, a teste meg a popsija a bal oldalon van. Mindig a jobb oldalon érzem mozogni, és csak onnan tudom, hogy melyik a keze meg a lába, hogy már nagyocska, és nem igazán akar már forogni

32 hetes kismami

2009. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!